Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy hetero fiúnak miért nem...

Egy hetero fiúnak miért nem érzi gáznak meleg témájú könyvet venni boltban?

Figyelt kérdés

Én meleg vok és véletlenül láttam egy könyvesbolt kirakatában ilyen melegekről szóló regényt , két srác volt a borítóján így összebújva, de nem mertem megvenni, erre legjobb haverom, aki nem meleg felajánlotta hogy megveszi és simán bement, kérte az eladótól a könyvet és megvette nekem, én meg tök gáznak éreztem magam mellette.

miért van ez? 16/F



2018. febr. 25. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a haverodat k#rvára nem érdekli, hogy mit gondol róla az eladó talán? :D
2018. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A haverod lehet túljutott a neandervölgyi agyszintjén, és nem tartja tabunak a szexualitás témát (nem téged szidlak itt, mielőtt félreértenéd, hanem azokat akik miatt te ezt gáznak érzed), becsüld meg, hogy olyan haverod van aki elfogad teljes mértékben! :)
2018. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el hogy egyáltalán nem érdekel senkit hogy te milyen könyvet veszel. Ha valaki meg ezen izgul akkor az saját magáról alkot egy szegénységi bizonyítványt.

Haverod egyszerűen ezt tudja.

2018. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Kérdező, mi a könyv címe?
2018. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szólíts a neveden
2018. febr. 26. 09:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam hogy rendkívül jó történet, én is meg fogom venni :)
2018. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy a kérdésedre válaszoljak: Azért nem érzi gáznak, mert nem gáz. Az eladó meg pont tesz rá mit veszel meg amíg kifizeted.
2018. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok hetero ismerősöm látta a filmjét rnnek. Moziban. Mégcsak melegnek sem gondolták miatta, nem mintha ez baj lenne.
2018. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy ő miért nem érzi gáznak, mivel neki van igaza; hanem az, hogy te miért éreznéd gáznak megvenni azt a könyvet?
2018. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb egy sátánista könyvet vettem meg, amiről nem tudtam, hogy ez a tartalma... Ha az eladónőt zavarta volna, hogy mit veszek és furcsán nézett volna rám, talán beleolvasok és rájövök a dologra. Most van egy sátánista rituálékról szóló könyvem, aminek nem találom a blokkját, de legalább nem néznek ki manapság az eladók semmi ilyesmi miatt. :)
2018. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!