Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy hetero fiúnak miért nem...

Egy hetero fiúnak miért nem érzi gáznak meleg témájú könyvet venni boltban?

Figyelt kérdés

Én meleg vok és véletlenül láttam egy könyvesbolt kirakatában ilyen melegekről szóló regényt , két srác volt a borítóján így összebújva, de nem mertem megvenni, erre legjobb haverom, aki nem meleg felajánlotta hogy megveszi és simán bement, kérte az eladótól a könyvet és megvette nekem, én meg tök gáznak éreztem magam mellette.

miért van ez? 16/F



2018. febr. 25. 20:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, most nem lehet kíváncsi,hogy mi járhat egy meleg ember fejében? Meg amúgy lehet, hogy másvalaki ajánlotta neki, a szerint meg tök izgalmas, esetleg elolvasta a tartalmát, és azon izgalmakon túl, hogy van benne egy meleg szál, még van egy tökre izgalmas egyéb kerettörténet is; vagy lehet, hogy megragadta valami, akár egy mondat is lehet akár a borítón, akár belelapozott; akár maga a borító képei is felkelhették az érdeklődését; akár csak az neki pont a kedvenc írója és azt a könyvét még nem olvasta, kíváncsi rá, és még hiányzik a gyűjteményéből.
2018. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!