Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani korszerű és...

Tudnátok ajánlani korszerű és megbízható pszichológia könyvet?

Figyelt kérdés
Nem régiben kivettem egy ilyen pszichológia alapjai könyvet, és a lényeg hogy pl. a homoszexualitás még úgy volt benne hogy betegség, pedig már jó ideje tudják, hogy nem az. Ráadásul elméletileg mai napig ebból tanulnak... Ez nagyon elszomorító. Van valami korszerűbb fejlettebb könyv, vagy itt megragadt a magyarság?

2017. aug. 19. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Atkinson: Pszichológia
2017. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikori kiadás volt az, ki a szerzője, címe? Annak több évtizedesnek kellett lennie! Hol tanulnak belőle?

[link]

2017. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Az elmaradott magyar nemzetet ilyennel fertőzik! Fúj.
2017. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 nem tudom, lehet nem is igaz, egy ismerősömtől hallottam. Nagyon remélem hogy nem igaz amúgy. Azt mondta hogy pszichológusnak készül az ismerőse és megszakította minden kapcsolatát a meleg barátaival mert hogy ők betegek... Szomorú hogy ilyen primitív emberek között élünk.
2017. aug. 19. 20:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam amit az első írt, de nem tudom hanyas kiadás volt, biztos régi ezek szerint.
2017. aug. 19. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt valami nagyon nem stimmel.... Fönn van az interneten az atkinson, és egy fél szóval se írja azt, hogy betegség! [link]
2017. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul Atkinson nem is magyar, így elég értelmetlen a kérdezőtől a nép hibáztatása...
2017. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező hazudik!


Eleve így kezdődik a kérdése:


"Nem régiben kivettem egy ilyen pszichológia alapjai könyvet"


"nem tudom, lehet nem is igaz, egy ismerősömtől hallottam."


Tehát NEM IS LÁTTA az OMINÓZUS KÖNYVET!!! közben meg azt akarja beadni, hogy olvasta.


Kevesebb mint fél óra alatt ellentmondásba keveredett önmagával Münchausen báró...


Aztán hevesen rábólint, hogy az Atkinson-féle Pszichológia az a tankönyv, csakhogy az Atkinsont 1993-ban adták ki először magyarul az akkori legfrissebb kiadás fordítása nyomán.


A homoszexualitást meg 1973-ban vették le a DSM-ről, mint mental disorder-t.


A motivációját a kis meséjére pedig megtaláljuk "itt megragadt a magyarság?" -buroklt célzás a magyar azért nem szereti a homokosokat, mert még a pszichológia tankönyv is homofóbiára buzdít...

2017. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexualitás attól még betegség maradt, csak a megítélése változott (nem annak kezelik). Szóval abból a könyvből ettől még nyugodtan tanulhatsz, ha ez a cél.
2017. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!