Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura, ha számomra ez lenne a...

Fura, ha számomra ez lenne a tökéletes élet?

Figyelt kérdés

Néha lefekvés előtt, meg amikor úgy sok időm van gondolkodni, elképzelem, hogy milyen lenne az életem, ha eldönthetném.

Először is lenne egy kis lakásom Prágában, lehetőleg egy régebbi társasház 2 szobával, nagy ablakokkal.

Nem találtam pont olyan képet, de ilyesmit képzelnék el:

[link]

Illetve még egy szekrény meg egy fésülködőasztal.

Lenne valami hétköznapi állásom egy irodában, szabaidőmben festenék, úszni járnék, jógázni. A pénz nem érdekel most sem, könyvtárba és antikváriumba járnék, turkálóból öltöznék, már csak elvből is (most kb sehonnan).

Illetve ideális esetben egészséges lennék végre, és stabil, biztonságos, nyugodt életem lenne.


L


2018. febr. 26. 13:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Illetve a párommal élnék, ahogy most is.

Csak ő nem szeretne elköltözni innen, szóval a fentiek nem megvalósíthatóak.

2018. febr. 26. 13:09
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem és ezt úgy írom, hogy teljesen máshogy képzelem az ideális életet számomra :) Mások vagyunk, más prioritásokkal, álmokkal és szerintem ez így van rendjén, így színes a világ. Sok sikert kívánok, hogy megvalósítsd, szerintem nem lehetetlen, több kedves ismerősöm él hasonlóképpen Prágában :)
2018. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De , megvalósíthatóak csak nem vele.
2018. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Anyukám nővére 30 éve ment férjhez Prágába. Én minden évben kimegyek látogatóba pár hétre. Maga a város nekem visszataszító és siralmas.

Ha rám hallgatsz, oda nem mész. Válassz egy szebb és jobb várost, ahol hasonlóan állati nyelven ugatnak. Pl Párizs.

2018. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
5 éve mi is minden nyáron járunk ki Prágába néhány napra, számomra a legszebb európai város, amit eddig láttam. Párizs viszont ponthogy nem tetszett annyira.
2018. febr. 26. 13:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ami iszonyatosan tetszett az Bécs volt és Moszkva. És Moszkvában isteni hideg van, nem ilyen dög meleg, mint itt. Bár Én kövér is vagyok és nyáron izzadok, mint a disznó. Szóval nekem Moszkva a célpont <3
2018. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Moszkvában nem voltam, egy másik orosz nagyvárosban viszont igen. Voltak városrészek, amik nagyon tetszettek, illetve megvan a maga hangulata, de ennyire hideg helyen már nem élnék tartósan. Nyáron voltunk, de kabátban és pulóverben jártam végig.

Moszkva az ismerőseim szerint (akik jártak ott) túlzsúfolt, én nem tudok nyilatkozni ezügyben, nem láttam.

2018. febr. 26. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura lesz, de nekem Bukarest nagyon nagyon tetszett. Szerintem a parlamentjük szebb, mint a miénk, mert nem ilyen giccses, hanem egyszerű de mégis szép. A házak szinte olyanok, mint Budapesten. És én összesen ennyi helyen jártam eddig, amiket eddig beszéltünk. De 18 évesen ez még sok is volt :D
2018. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

a puritánság a legvagányabb életvitel


nem egyenlő a gettóval :)

2018. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem fura az ilyen egyáltalán. Mindenkinek mást jelent a tökéletes élet. Én melegként olyan országba megyek majd ahol ez teljesen elfogadott. Németország, Hollandia vagy Belgium... ott szeretném majd megismerni a leendő páromat akivel összeköltözünk egy kis kertes házba közel egy nagyvároshoz. Így ha csendre vágyom akkor ott a házunk ha meg nyüzsgésre akkor ott a város. Sokszinűek vagyunk mi emberek és ez így van jól. Sok sikert a terveid megvalósításához :)
2018. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!