Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Társadalmi elvárások, "normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmi elvárások, "normális" élet vs. Szerelem, boldog élet. Elhagynád a tökéletes férj-jelölt barátodat, ha szerelmes vagy egy nőbe?

Figyelt kérdés

Van itt még aki hasonló helyzetben volt? Hogyan alakult az életed?Nem bántad meg, hogy felvállaltad az irányultságod? Ha nem tetted meg, helytelennek érzed az akkori döntésed? Nagy dilemmában vagyok, nem tudom, hogy éljek normális életet és szenvedjek csendben, vagy vállaljam fel magam, legyek boldog és küzdjek meg a homofóbiával.A családom nagyon konzervatív, és eléggé félek tőlük is és a társadalmi kirekesztéstől is, de nem szeretem a barátom, egy nőt szeretek, a szívem mélyén mindig is a nők vonzattak jobban.


(Nem,nem fogunk hármasozni).



2017. nov. 30. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A te életed, legyél boldog és szarj le mindenkit. Vállald fel magad!
2017. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En meleg vagyok, de eszem agaban nem lenne megnosulni. A sajat boldogsagom az elso. Neked is az legyen!!
2017. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Ha szerelmes vagy akkor persze.


Ha nem vagy szerelmes a lányba csak nyalakodnál kicsit, akkor dehogy. A feleségem is biszex és szabadon játszhat lányokkal ahogyan a kedve tartja.

2017. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyom belé. De amúgy is csak a nők tudnak megfogni érzelmileg és szexuálisan is, a férfiak nem...Mindig is csak lányokba voltam szerelmes.
2017. nov. 30. 14:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint a pinty.

Úgy találtam az életem során, hogy ha egy dolog boldoggá tett, akkor a negatív következményeit nyilván könnyebben, erősebb kiállással tudtam leküzdeni. A szenvedés előbb-utóbb összeroppantana, nem bírnám és csak elveszteném önmagam.

Nem azért élek, hogy másoknak feleljek meg. Van itt jó esetben 70-80 évem, amit néhány kontrollmániás miatt nem fogok boldogtalanul eltölteni. A saját éveikről, életükről dönthetnek, de nem tartozik az enyém az ő felhalmozott javaik közé, ami felett rendelkezhetnének.

2017. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gondolkoznék a helyedben. Keserves egy egész életet leélni boldogtalanul. Sose tudnék hapsival együtt lenni, ha nő után vágyakozom és pláne ha szeretem is azt a nőt!

Neked kell ésszel felérned ezt, hogy mi a fontosabb; a társadalmi ‘normák’, vagy a boldogságod és az életed.

28N

2017. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy életünk van, én sem rontanám el egy boldogtalan házassággal. Persze szomorú, hogy a családod és a társadalom olyan amilyen, de biztosan nem éri meg jópofizni azoknak, akiknek semmi beleszólása nincs az életedbe, még ha szereted is őket. Szerintem szakíts a barátoddal, mert ez a helyzet egyikőtöknek se jó, és küzdj, légy boldog a szerelmeddel. Ne érdekeljen, mit tart "helyesnek" a társadalom.
2017. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnének a társadalmi elvárások, ha szeretek egy nőt, és közben egy férfival vagyok, otthagynám a férfit, mindkettőtöknek csak jót teszel ezzel. magadnak főleg.
2017. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk a férfi női vonalat.


Ha igazán szeretsz valakit akkor vele vagy. Ha nem szeretsz valakit akkor nem vagy vele.


Ilyen egyszerű.

2017. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmi értelme érdekből összejönni valakivel, aztán 40 évig egymást gyilkolászni - szexuális beállítottságtól teljesen függetlenül.
2017. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!