Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura, ha számomra ez lenne a...

Fura, ha számomra ez lenne a tökéletes élet?

Figyelt kérdés

Néha lefekvés előtt, meg amikor úgy sok időm van gondolkodni, elképzelem, hogy milyen lenne az életem, ha eldönthetném.

Először is lenne egy kis lakásom Prágában, lehetőleg egy régebbi társasház 2 szobával, nagy ablakokkal.

Nem találtam pont olyan képet, de ilyesmit képzelnék el:

[link]

Illetve még egy szekrény meg egy fésülködőasztal.

Lenne valami hétköznapi állásom egy irodában, szabaidőmben festenék, úszni járnék, jógázni. A pénz nem érdekel most sem, könyvtárba és antikváriumba járnék, turkálóból öltöznék, már csak elvből is (most kb sehonnan).

Illetve ideális esetben egészséges lennék végre, és stabil, biztonságos, nyugodt életem lenne.


L


2018. febr. 26. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elfogadható nézet ez, minimáldesign-es. Nincs ezzel semmi gond, Mo.-n is megvalósítható, de ha máshol szeretnél, akkor tedd úgy. Egyedül is meg lehet ezt tenni, én nem vinnék magammal "utánfutót".

Azonban ha esetleg Te is matracon aludnál, mint a képen, akkor azzal vigyázz, mert hosszútávon kényelmetlen a hátnak.

2018. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fura. Ismertem hasonló beütésű tumblr csajokat.
2018. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem fura, egyszeruen csak olyan alacsonyak az elvarasaid az elettol, amennyire csak lehet. De legalabb konnyen boldog leszel.
2018. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!