Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rá kellett volna "szólnom? "

Rá kellett volna "szólnom? "

Figyelt kérdés
Ma délelőtt láttam egy 40 körüli pasit az utcán egy fánál pisilni.Igaz kicsit elfordult, de nem lehetett nem észrevenni a folyó sugarat.Még közben nyögött is.Rá kellett volna szóljak, vagy jól tettem, hogy hagytam nyugodtan csurgatni?

2018. febr. 26. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Pitsan kellett volna rúgni.
2018. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
írtad tag-ben, hogy szükséglet...oké, nem vagyunk állatok, de most hugyozzon be, ha már nem bírja tartani és nincs a környéken semmi más lehetősége? :D
2018. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Szóval szerinted inkább pisálja össze a nadrágját és cipőjét egy ember, majd esetleg még menjen is hugyszagúan a tömegközlekedésen és televizelt gatyával üljön arra a helyre amire egyszer lehet te fogsz. Érdekes felfogásod van.
2018. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes, amikor férfiak csinálnak ilyet, rögtön mindenki ezzel jön, hogy "Há' most hugyozzon bé'??" :D Ha egy felnőtt nő kibírja addig, amíg nem talál egy mosdót, egy férfinek sincs több joga csak úgy mindenhova odapisálni. Alapból a nőknek kisebb a húgyhólyagjuk is...Ráadásul nekem lány létemre kb 8 éves koromban sem okozott gondot több óráig visszatartani, egyszer vonattal mentünk valahová a családdal és egyszer csak megálltunk az út közepén, majd legalább 6 órahosszáig ott álltunk, mert valamit csináltak a sínekkel, a vonaton lévő wc-be meg nem akartam elmenni, mert rohadt büdös volt. Szóval kb 8 órás volt maga az odaút csak vonattal, aztán kb fél óra séta volt az úticélig..És rólam tudni kell, hogy elég sokat iszok, szóval kb egy órával azután majdnem összepisiltem magam, hogy elindultunk, mégis kibírtam annyi ideig :D Nem hiszem el, hogy egy felnőtt férfi ne bírná ki ennek a töredékéig. Le merném fogadni, ha egy nő tette volna ugyanezt, szerintem rögtön az első járókelő, aki kiszúrta volna, ment volna kiosztani, hogy mégis mit képzel magáról..
2018. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

4-es az érdekes, hogy nem jut eszedbe, hogy a férfiaknál sokkal gyakoribbak a hugyúti problémák, tekintve, hogy rendelkezünk prosztatával. Az is érdekes, hogy csak mert te nem pisiltél még útszélen azt hiszed más nő sem, sétáltál már a Margit-szigeten? Én eddig akármennyi sétát tettem, mindig láttam (akaratlanul, de nagyon feltűnőek voltak) férfit is meg nőt is a bokorban vizelni, de nem csak ott, mindenütt máshol... Tényleg nem értelek titeket, inkább pisiljen be valaki?

Én egyszer sem pisiltem még úgy, hogy az bárki számára is látható legyen, de örülnék neki, ha öregkoromra, mikorra lesz elég bajom a nehézkes vizeléssel, akkor bónuszként nem rúgnának pitsán az emberek miközben diszkréten végzem a dolgom, mert nem találok rá más módot.

2018. febr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdezőnek azzal nem is lett volna baja, ha az úriember elfordulva egy sikátorban, vagy egy mellékutcában, DISZKRÉTEN végzi a dolgát. De mondta is, hogy a pasi nem diszkréten végezte és nyögött is.

Szerintem ez undorító. Rászólni nem mertem volna, de egy felnőtt ember szerintem megtehette volna

15/L

2018. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes szólni. Az utcán pisilők majdnem mind részegek.
2018. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!