Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szólnom kellett volna neki?

Szólnom kellett volna neki?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én ugyanarra a szakra jártunk az egyetemen. Ő fél évvel hamarabb végzett mint én, így ő most dolgozik. Múltkor összefutottunk az utcán és mondta h lesz egy álláslehetőség és h meg is fogja palyázni.

Én ezután eldöntöttem h én is megpályázom de nem szóltam neki. Az állást egy teszt alapjan döntötték el. Én ugye itthon voltam ráértem tanulni így nagyon jól sikerült a teszt sőt enyém lett a legjobb. :D Ő meg mondta h nem tudott rá annyit tanulni mert mellette dolgoznia kellett.

Szóval a lényeg h én kaptam meg a melót. Barátnőm már akkor meglepődött amikor a teszt írasánál találkoztunk, kérdezte te is h hát én? Egyébként amikor kiderültek az eredmények gratulált meg minden de úgy érzem azóta kicsit hűvös velem. Szólnom kellett volna h én is megpályázom ezt a helyet?



2018. jan. 21. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Lenyúltad a melóját s kereshet másikat...szerinted boldog, hogy kezdheti elölről miattad?


Ennyit a barátságról, részedről...azért a kinézett pasiját ne nyúld le;)

Örülj, hogy nem küldött a hó alá;)

2018. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Lenyúltad, de ez így van rendjén. Üzletben nincs barátság. Ha sikeres akarsz lenni és sok pénzt keresni, akkor tedd félre a lelkiismereted.
2018. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

# 2


Ha elgáncsolsz minden barátot s családtagot életed folyamán, akkor lehet lesz pénzed, de senkid...viszont mindenkinél senkiházi leszel.

Egészségedre bár tudod kéz-kezet tud fogni;)

2018. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De hát van munkája!!! Csak ez nyilván jobb lett volna neki, több a fizu és nagyobb az előrelépési lehetőség. Így meg most kvázi a beosztottam lett. De hát ha egyszer én értem el jobb eredményt? Neki is ugyanannyi esélye volt.
2018. jan. 21. 17:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan vagy.
2018. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért rohadtul nem ugyanolyan esélyekkel indult, mint te, ugyanis te írtad, hogy neked volt időd tanulni rá, mert otthon lógattad a lábad, ő meg mellette dolgozott :D Szerintem gerinctelen dolog volt, hogy még azt se mondtad el neki, hogy te is megpályázod, csak akkor jött rá, amikor már megírtátok a tesztet és még neked áll feljebb...
2018. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

amúgy igen, ez egy megosztó kérdés.

öcsém is így járt múltkor angliában, másfél hónapig nem volt munkája, mert amott fel is mondott magabiztosan :D

elment, már úgy nézett ki sínen van, de elmesélte egy ismerősének, neki ott több "protekciója volt", mint öcsémnek, ezért őt vették fel öcsém helyett...


szerintem így ebben az esetben elnézhető, ha neki van munkája, neked meg kellett...és igen, előre jutni csak így lehet.


ez meg egyébként pont fordítva is megtörténhetett volna, tehát lehet itt azzal jönni, hogy a barátok fontosabbak, mint egy munkahelyért való versenyzés, de nincs garancia arra, hogy a barátnője ezt nem tette volna meg...meg egyébként azzal sincs előrébb, ha büszke munkanélküli marad...mert akkor meg azért fogja lenézni a barátnője, hogy még mindig nem talált semmit.

2018. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem lógattam a lábam itthon, hanem főztem, mostam, takarítottam. :) És de ugyanannyi esélyünk volt. Munka mellett is tanulhatott volna és akkor jobban sikerült volna neki. Majd lesz még lehetősége ennyi. Nem értem miért duzzog ezen. Sztem egyébként ciki neki h ő úgymond belsősként nem kaota meg a jobb állást én meg kintről bejutottam és nem a ranglétra aljáról kell felkapaszkodnom.
2018. jan. 21. 18:01
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

# 8


Neki biztosan bejárónője volt gondolod bizonyára otthon s nem takarított stb, mint te:DD


Ilyen hozzáállású embert látna bárki-tudná rólad szakadó esőben ázva-fázva s naponta járna csak a busz, bizony hagyna mindenki ott-van időd várni alapon s imádnád-megértenéd őket ezért természetesen ugye;)


Ne csodálkozz, hogy duzzog, mert utál valójában s a büdös életbe nem lesz kíváncsi egy felfele nyaló-lefele rugdosó sunyi "lényre".


ui: ilyenekből lesznek a kiközösített magányos "gazdagok".

2018. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
azt senki nem mondta, hogyha ő nem pályázik, akkor a barátnőjét veszik fel...
2018. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!