Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok a telet?

Ti is utáljátok a telet?

Figyelt kérdés
Én gyűlölöm. Folyton esik a hó, minden tiszta jég ami miatt közlekedni is igen nehéz...és nagyoon nagyoon hideg van. Olyan lehangoló az egész tél kopasz fák,köd,latyak,sár. Semmi szép nincs benne. Hiába öltözek fel melegen amint kimegyek a hidegbe 2 perc múlva jégkocka lesz belőlem.Mindenki beteg,gyűlölök beteg lenni. Unom már ezt az egészet főleg úgy hogy ezen a héten különösen hideg van. Naponta minimum 1x álmodozok arról hogy legyen már egy kicsit melegebb. Mit szerethet ebben néhány ember?

2018. febr. 26. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 :))))
2018. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Én gyűlölöm. Folyton esik a hó, minden tiszta jég ami miatt közlekedni is igen nehéz...és nagyoon nagyoon hideg van."


Honnan írsz? Mert tuti nem Fehérvárról, ahol talán a múlt héten esett először hó.

De itthon szerintem teljesen kibírható a hideg.

2018. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Nógrád megyéből írok. Szinte minden héten legalabb 2x esik a hó. Múlthéten pl. majdnem 10 centi esett
2018. febr. 27. 06:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem. Én a nyarat gyűlölöm. Meleg van, folyik rólam a víz, nem marad meg az arcomon a smink, csúnya a hajam és levegőt is alig lehet venni. Télen legalább jól fel lehet öltözni, otthon betakarózni és sokkal barátságosabb a hangulat.
2018. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak a nyafogós papírkutyák utálják a telet (jó, a tartós szürkeséget én sem bírom). Viszont kifejezetten jól tud esni -5 fokban a favágás, felfrissít. Nyáron, 40 fokban nincs ami felfrissítsen...még a sörből is 5 percen belül langymeleg lötty lesz. :/ De az örök kedvenc a tavasz, április, május környéke, amikor már ki lehet ülni, virágzik minden, és 8-ig világos van.
2018. márc. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ertjuk mostmar. Tehat aki nem szereti a telet az egy nyavalygós papirkutya...Szerintem mindenkinek joga van eldönteni mit szeret és mit nem. Es nem ezek alapjan kene ítélni😂😂
2018. márc. 2. 05:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!