Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történtek olyan dolgok az...

Történtek olyan dolgok az életedben, amiket csodának tekintesz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Csoda csak az, ami nem történhet meg. Ha megtörtént, már nem csoda!
2018. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megmondod, mit jelet a te szótáradban a csoda kifejezés, megmondom, h az én életemben történt-e olyasmi.


H értsd a különbséget: amely dolog megtörténtének alacsony a valószínűsége, azt is bele lehet tuszkolni a csoda kategóriába. A másik véglet: ha úgy tűnik, valami a természeti törvények miatt nem létezhet, de mégis létezik. Ez a gyakorlatban azt feltételezi , h magasabb rendű természeti törvényt fedezett fel valaki, és azt technologizálta. Ld repülőgép.


Nos, mi a te definíciód a csodára?

2018. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Autobalesetben meghalt 1 ember, szuleim intenzivre kerultek nekem pedig SEMMI bajom sem lett ujszulott kisbabakent. Ez csoda.
2018. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy még nem mentem a falnak...
2018. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
0%
Elütött egy kocsi és nem haltam meg.
2018. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az élet maga a csoda.

Eddig még senki sem fedezte fel, hogyan jöttünk létre, hogy lett itt élet, de itt vagyunk.

2018. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát igen, valaki feltesz egy tök érthető normális kérdést, és az a csoda, ha erre a kérdésre reflektáló, normális válaszokat kap.


Szóval nekem itt a gyakorin a rendes válasz a csoda :)


a szemantika az egyik kedvenc területem, de nagyjából mindenki egységesen érzi- TUGGYA, hogy mit jelent ez a szó: CSODA :)

2018. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!