Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már életedben...

Találkoztál már életedben valóban hiteles emberrel?

Figyelt kérdés

Én csak a médiából ismerek pár ilyet, akiket személy szerint hitelesnek látok és felnézek rájuk...

Pl. Feldmár András.

vagy Puzsér Róbert.


A való életben még nem találkoztam ilyen emberrel. Pl. hiába a tudás, szakértelem. Egy tanárom se volt olyan, hogy valóban felnézzek rá. Mindig úgy éreztem mindenki el van a saját világában és be van ebbe zárva. És a tanárok lósz@rt nem értenek a gyerekekhez, meg egyáltalán az ember működéséhez. Pl. elmegyek orvoshoz is, és hiába mondom el mi a gond, nem veszi komolyan, csak elküld ide oda, felír valamit, félrediagnosztizál, közbe nevetgélnek az asszisztenssekkel, a magánéletemről kezd faggatni. És az ember akkor kire nézzen fel? A szüleire? Mit lát? Az anyám pl. nem okosabb mint én. És ezt csak realitásból mondom.

Kire nézzen fel egy fiatal? Hogyan küzdjön meg az élettel, ha ezt érzi, hogy teljesen magára van utalva?


És nem is magány a gond. Nem is azt várom, hogy jöjjön egy segítő kéz, hogy rendbe tegye az életem, mert ezt csak én tudom megtenni. Az embereket rossznak látom, öncélúnak, egoistának, hiteltelennek, felületesnek(és nem tudásra gondolok). Érez még valaki így?


2018. jan. 3. 04:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hálistennek vannak. Ismerve őket, komoly baj lenne ha az egyetlen hiteles ember az életemben Puzsér lenne xD

Nembaj fiam, majdcsak találsz igaz példát. ;)

2018. jan. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jópár hiteles ember az életemben. Nem Puzsér. :D
2018. jan. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elég sok információt tudok róla, hogy nekem az legyen.
2018. jan. 3. 05:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nembaj. A lényeg, hogy van. Az is lehet ismered. Nekem is van oar celeb ismerosom (az egyikkel botrany is volt nemreg) es tudom kamu az egesz. Szerinted hanyan hinnenek nekem itt, ha elmondanam? :D hagyjuk is.

A lenyeg hogy van es ez a fo.

1-es voltam.

2018. jan. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Puzsér és a hitelesség? LOL
2018. jan. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 'hitelesnek tartott' és a 'felnézek rá' két külön kategóris.

'Hitelesnek' tarton azt, aki hazugság nélkül él.

A "felnézek rá" már más. Aki felnéz valakire, azt többre tartja magánál. Ha viszont tudja, mivel több, jobb a másik és nem tesz annak érdekében semmit, hogy ő sem legyen kevesebb, akkor örök alárendelt marad.

2018. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem világ életembe csak a bajom származott abból, hogy sosem tudtam hazudni (nekem elég nagy lelkiismeret fulladást idéz elő a dolog), inkább nem mondtam/kitérő választ adtam kényes kérdésekre, vagy szimplán annyit mondtam, hogy nem akarok hazudni. Elég gázos volt a gyerekkorom, apám nem volt az a kifejezetten ideális fajta. :-) Alkoholt is emiatt csak nagyon ritkán fogyasztok. Vannak olyan titkok barátaimmal, kollégákkal azokat sosem kotyogtam ki. Stb.

Ha emiatt beleférek a hitelesség definition-be, akkor az vagyok :-)

Fharminconteteje

2018. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Puzsér minden csak nem hiteles. Személyesen ismerem amúgy, legyen elég ennyi.

Mostanában eléggé sok elvakult, frusztrált követője akadt, mert nyomatja a nőkritikát és több mainstream témát, amivel meg lehet fogni az egyszerűbb embereket is, hiszen a legtöbben csak annyit vesznek le ebből, hogy hangos és radikálisnak tűnik (pedig k-rvára nem).

Többször ellentmond magának, de ezt már nem veszitek észre.

2018. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
"Az anyám pl. nem okosabb mint én. " Ez nem realitás, drága, hanem közhelyes tinikori "élettapasztalat". Nem csak azért lehet valakire felnézni, mert "okosabb" (lol).
2018. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az anyám pl. nem okosabb mint én."

Vagy szándékosan hazudsz, vagy butaságod mondatja/íratja ezt veled.

Neked hány gyereked van, akiket felneveltél, sőt nálad okosabbá neveltél?

A keleti bölcsesség szerint a jó mester nem tanítványokat oktat, hanem mesterré nevel.

Okosabbnak tartod magad (ami eleve butaság) anyádnál, tehát anyád a te jó MESTERED!

.

"a tanárok lósz@rt nem értenek a gyerekekhez, meg egyáltalán az ember működéséhez."

A tanárokat hiába nevezzük 'pedagógusnak', az ő elsődleges feladatuk a TANÍTÁS, nevelést a családban kell/kéne kapnod.

.

"elmegyek orvoshoz is, és hiába mondom el mi a gond, nem veszi komolyan, csak elküld ide oda"

Akarattal mondasz ellent önmagadnak?

Ha a doki elküld ide meg oda, azt bizonyítja, hogy komolyan veszi panaszod!

Esküje szerint az Ő LEGJOBB TUDÁSA SZERINT kell/köteles gyógyítania, viszont intelligenciája azt követeli meg tőle, hogy olyanhoz küldjön, aki az adott témában nagyobb tudású.

.

Ha csökkented EGOdat, növeled tudásod, lehetsz még példakép, lehet majd miért felnézni rád.

Addig viszont még hosszú az út.

2018. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!