Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy éve szingli vagyok az már...

Egy éve szingli vagyok az már hosszú időnek számit?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyen sokáig egyedül lenni, viszont most nem igazán tartottam valami jó dolognak ezt a párkapcsolatosdit, valahogy nincs benne szerencsém sajnos vagy nem is tudom hogyan mondjam.



Igazából azért vagyok jelenleg egyedül, mert nem igazán tudok szeretni már meg kötődni sem.

Eléggé félek attól, hogy ez talán soha nem változik meg, pedig nagyon szeretnék én is egy társat.


Viszont mostmár 1 éve, hogy nincs senkim, kavargattam ezzel-azzal meg ismerkedtem is...viszont valahogy nem megy.


Még mindig a volt csajaimon jár az agyam, pedig nem is szeretm már őket.


Viszont úgy érzem néha,hogy 1 éve márhogy egyedül vagyok és az már rohadtúl furcsa vagy nem is tudom.


Őszintén szólva nagyon sok előnye van ennek a dolognak, több pénzem van, sikeresebb vagyok...talán mindentéren jobb igy mint kapcsolatban.


Viszont esténként tényleg nincs mellettem senki és szar, leginkább érzelmileg nem csak a dugásról beszélek.


25f


Szóval hogyan lájtátok ezt a dolgot?


2018. febr. 27. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 15 éve szingli vagyok, pedig már 15 éves vagyok!!!. Ne aggódj, nem gáz! XD
2018. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el Örkény Istvánnak azt az egypercesét, amelynek kb. az a címe, hogy Az ember melegségre vágyik....
2018. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 egyébként nagyon érdekes ez a történet 😀 de megnéztem, nagyon igaz! Köszönöm a választ, tökéletes!
2018. febr. 27. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 4 évig voltam szingli, szóval ez nem nagy idő. De hát ez relatív.
2018. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mádár0218 ***** válasza:
19 éve vagyok szingli, nem nagy idő az az 1 év
2018. febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25 évesen hosszúnak tűnhet... amúgy nem.
2018. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Éppen készülök kiírni egybkérdést, hogy egy szingli hogy tud teljes életet élni?


25 évesen én is aggódtam volna valószínűleg, de hidd el, ez pitscha kevés idő még.


Nem akarok senkivel versenyt szenvedni vagy űberelni, de csak hogy tényleg ne gondold magadat hátrányos helyzetűnek, leírom a magamét:


Huszonévesen nekem is voltak fél-egy-másfél év szünetek.

25 voltam amikor szakítottam, időközben betöltöttem a 26ot, amikor megismertem egy 17 éves lányt. Orbitálbrutál szerelem lett, komoly kapcsolat, tehát nem csak a 8,5 évvel fiatalabb friss kagylóhusit (phuntzee) láttam benne, hanem életem párját.


Aztán 2013ban életem párja úgy döntött, hogy nem akar az maradni, ennek idén lesz 5 éve augusztusban.


Ami közben történt: lehúzós csajok, tipli persze, kötekedős csajok, szintén tipli, érzelmi zsaroló drámázós energiavámpír, szintén tipli.


Tehát az elmúlt 5 évben volt kb 10 nő, de most ott tartok, hogy kerek kettő éve nő hozzám sem ért.

Na erre varrj gombot. 46 leszek áprilisban és totál megcsömörlöttem a társkereséstől is. Lehet, hogy velem van a baj, de tényleg csupa agyhalottal hozott össze a sors és már nem vagyok kíváncsi ezekre a dolgokra.

2018. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

1 év szingli lét az nem sok.

Én lassan 4 éve vagyok egyedül.Előtte több komoly és alkalmi kapcsolatom is volt.Legszebb időszakok voltak életemben,de ettől még nem csüggedek.Szingli életnek is vannak előnyei.Pl. oda megyek és akkor,amikor csak akarok.

Mellesleg most is lehetne 1-2 barátnőm,csak a gond ott van,hogy akik jelenleg össze szeretnének jönni velem komoly kapcsolat céljából,azok nekem sajnos nem tetszenek.

Viszont te rád visszatérve.

Én azt tudom tanácsolni neked 1-2 év miatt ne szomorkodj,mert jöhet még életedbe szerelem.Akár akkor,mikor te pont nem számítasz rá.Soha ne mondd azt,hogy soha,mert mindig érhet kellemes meglepetés.

Sokan évekig egyedül vannak,aztán később találnak maguk mellé valakit.


30/F

2018. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!