Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok nagyrésze hedonista...

A cigányok nagyrésze hedonista? Miből fakadhat ez?

Figyelt kérdés
Bulik,kaja,pia,nők,márkás ruhák és kocsik,itt megáll a tudomány,nyilván ez nem csak rájuk jellemző,viszont náluk egy olyat nem láttam akit komolyabb cél vezérelne...

2018. febr. 28. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyreszuk nem kepes felfogni az emberi dolgokat.

Gondolok itt arra , hogy az atlag (magyar) embernek normalis es alap az ,hogy az oregeket leengedik ulni a buszon...

Ok meg csoportosan vannak altalaban meg a labukat is felrakjak es leszarjak ,hogy valaki le akar ulni.

Nincsenek tekintettel masra,csak azt latjak ,hogy nekik mi a jo.

De ha megnezed a legtobb irni sem tud,nem hogy helyesen ,de sokszor meg ertelmezhetoen sem.

Valamelyik nap lattam egy palit 3 gyerekkel meg a nojevel ,a palinak hatra volt zselezve a haja, napszemuveg meg minden ,full lazaba,de az asszonyt kert meg ,hogy kosse meg a cipojet mert o nemtudja.

Na most ez mi?!

Es ez volt 3 gyerekkel.

Ha ilyen nevelest kapnak toluk mit lehet varni?

Nem vagyok rasszista alapjaraton ,de meg nem lattam olyan magyar szarmazasu felnott embert aki a cipojet se tudta volna bekotni.

De volt ,hogy veszekedtek a boltban ,de ugy ,hogy magyarul beszeltek (azthiszem) de nem ertettem a szavak felét mert olyan hangszinten/artikulalatlanul beszeltek.

Ilyet se lattam meg magyar embereknel.

Aztan ,,amikor a gyerek sir a boltban akkor az anyja ordibal vele,,az megoldas? Nem! De ezek a bugyuta embernek nevezett lenyek sokszor nem fogjak fel.

Enis jartam mar ugy ,hogy tekertem a komoly kis Bmx-em (7-8eve) pont haverokkal talalkoztam es par rosszarcu kis ciganygyerek nagyon jott utanam a kis kempingjukkel...itt hangsulyoznam ,hogy nem a kempingel van bajom. Na most en vagtam h utanam jonnek es mielott odaertem volna a haverokhoz (6-7en voltak) megalltam ,hogy odajonnek e hozzam ,ha azthiszik egyedul vagyok...oda is jottek ...nezegettek a biciklim ,egyik srac el akarta vinni egy korre, azzal a szoveggel ,hogy addig otthagyja az ovet ..persze jol hangzott a 150.000Ft os Bmxemert cserebe egy 10.000Ftos leharcolt kemping...

Nem akartam odaadni ekkor durvabb hangnemre valtottak ,amit a haverjaim eszrevettek es odajottek...itt jott a baj,,,az egyik srac nem erezte hogy kb 20kiloval konnyebb meg ugyanennyi kiloval alacsonyabb az egyebkent boxolo haveromnal es megutotte ... Ekkor egymasnak ment a 2 "banda" (mi ahogy irtam 7-8an voltunk velem egyutt ,ok pedig 4-5en) ..akkor nagyon megvertuk oket ,ami ugygondolom teljesen jogos volt ,foleg hogy ok utottek eloszor..

Szoval igen,ez a helyzet,ez Magyarorszag.

Es erre jon ra ,hogy ezek (gondolom) valamelyikuk szuleihez mentek aki kihivta a rendoroket ,es mivel mi mindig arra szoktunk lenni meg is talaltak.

A sracok azt vallottak ,hogy mi tamadtunk rajuk ok nelkul,ezert be is vittek kihallgatni..

A rendorsegen viszont az a 4-5 hulyegyerek osszevissza vallott ,kesobb kiderult ,hogy egy szemtanu is volt + terfigyelo kamerak is lattak az egeszet ,ugyhogy velunk nem lett semmi ,azon kivul hogy a rendorsegen hallgathattuk ahogy a ciganyok megciganyabb szulei ordibaljak hogy mekkora fässzopo gęcik vagyunk..

2018. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi centivel alacsonyabb**
2018. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem hedonista... Egy rockzenész, egy hippi hedonista. Cigányok csak simán elősködnek a szociális rendszeren és unalmas és veszélyes számukra állandóan bűnözni. De ettől még nem hedonista. Az alkoholista se az
2018. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!