Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képzeli a tinik nagyrész...

Miért képzeli a tinik nagyrésze azt hogy ha cigizik meg folyton pasizik attól menő lesz? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Mostanság folyton azon jár az eszem, hogy a 12-15 éveseknek miért jó az hogy cigiznek, festik magukat de nem is kicsit, meg folyton más pasival járnak? Persze vannak kivételek, és óriási tiszteletem. Az osztályomban (6.osztályos voltam) volt egy lány aki okos, de rá vonatkozik minden amit leírtam. Most elment gimibe, de amég ott volt addig belehúzta ezekbe a baromságokba a legjobb barátnőjét is. És osztánykiránduláson összejött avval a fiúval aki tetszett a barátnőmnek, és ezt a csaj jól tudta, de nagy ívbe s**rik rá. Na 2 napig eggyütt voltak (rekordidő) aztán elterjedt a hír hogy azért mert a srác meg akarta du**i. De a csaj másik barátnője azt mondta az én barátnőmnek hogy nem emiatt szakítottak (igazából a srác nem is akart semmit) de az okát nem mondta el. És most akkor rossz fényben állítja be szegény srácot. Na de visszatérve a kérdésre! Mire jó ez? Könyörgöm, ettől lesz valaki menőbb vagy micsoda? Lécci írjatok véleményt, választ, köszi hogy elolvastad!
2016. aug. 13. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Úgy vettemm észre hogy kevesebb tini cigizik mostanában és nem menő egyáltalán.
2016. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Miért hiszi azt minden második lökött tini, hogyha ilyen kérdéseket tesz fel, akkor majd érettebb lesz?


Gondolom te is pasiznál, ha bárki is észrevenne.

2016. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni miért van ez kérdező. De jobb ezzel nem foglalkozni.
2016. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%
Nekem is vannak osztálytársaim (ikrek) akiknek mindig van pasijuk az osztalybol (de legalabb tobb hétre) ,figyeld meg hogy egy idő után mindenki utálni fogja és ha van esze akkor tenni is fog ellene,ha nem akkor kerüld!
2016. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Fiatalok, idióták, hadd éljék ki magukat és kész, nem lesznek ilyenek örökké és amúgy is ezek mindig jelen voltak.
2016. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is cigizek,nem mondom hogy ez jó dolog,sőt...de miért gondolja mindenki hogy azért csinálják mert menőnek hiszik? Kipróbálják,mert kiváncsiak rá,aztán van aki rászokik van aki nem. Mondjuk biztos van aki menőzésből csinálja,de szerintem a többség nem.

Azt mondjuk én sem értem,miért jók ezek a párnapos-hetes kapcsolatok,de nem tudhatjuk miért szakítottak pl a példádban leírtak,meg hát nem is lehet mit kezdeni vele...18/L

2016. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Most jönnek a kommentek hogy "ÉN SEM CIGIZEK NEM TUDOM MI A MENŐ, DE ÉN NORMÁLIS VAGYOK ENGEM SZERESSETEK!!!"

1000x leírta már mindenki hogy milyen gáz a cigi, a páwaság, a rib4nckodás, ez van, bőgjetek még száz sort.

2016. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
média ezt látja az amcsi tini filmekben
2016. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, hogy ők ettől felnőttesebbek lesznek, mint a társaik, akik még csak gyerekek, mert ők nem csinálják ezeket. Ez tipikusan az a kor, amikor mindenki minél hamarabb fel akar nőni, és azzal menőzik, hogy ő miket csinált már meg miket tapasztalt, amit a többi nem. Aztán majd pár év múlva ténylegesen felnő és visszanéz a múltra és elszégyelli magát, mert rájön, hogy nem menő, hanem éppen hogy nagyon is ciki volt a viselkedése akkoriban. :)


30/N

2016. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

"Aztán majd pár év múlva ténylegesen felnő és visszanéz a múltra és elszégyelli magát, mert rájön, hogy nem menő, hanem éppen hogy nagyon is ciki volt a viselkedése akkoriban. :)"

Mivel hogy akkor meg már az lesz a menő. Alig várom, hogy végre annyi idős legyek, amikor a normális a menő. Valaki nyugtasson már meg h nem 30-nál kezdődik, hanem előbb.

2016. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!