Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lábfétis mennyire elutasítandó...

Szali00 kérdése:

Lábfétis mennyire elutasítandó a lányoknál?

Figyelt kérdés

Lábfétis, taposás stb.. Igazából nem nagyon szeretem hírdetni, hogy ilyenem van és ráerőltetni se szeretném soha senkire. Eddig egyetlen egy embernek mondtam el ő csak szimplán vállat vont felette. Ez ennyire rossz dolog lenne?

17/F



2017. aug. 17. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Keress hozza 1prostit,vagy dominat
2017. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan durva, hogy minden percben taperálnád a csaj lábát, én is vállat vonnék rá, amúgy nem hiszem hogy zavarna. :D
2017. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Ismerkedésnél mindenképp mondd el a lányoknak, így nem éri őket meglepetés, mikor letámadod a lábukat. :)
2017. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Eddig minden labfetises aki ram írt, nagyon durván idegesítően nyomta a fétisét.

Igazából lényegtelen milyen fétised van, mert egy jó kapcsolatban lehet kompromisszumot és megoldást találni bármire szinte.

Azon kell elgondolkozni hogy mi a fontosabb nekem, a fétisem vagy a kapcsolatom?

Ha a válasz a kapcsolat, akkor nagy az esélye, hogy a fétis is kielégítést nyer. Ha viszont a fétis, akkor lehet fizetni az elhasznált nőknek (prostiknak), mert normális ember nem kezeli a párját eszköznek a vágyai kiéléséhez.

Valamiért sok ember a nemi szerve kielégülését tekinti elsődleges, mindenek felett álló dolognak, aztán sír hogy neki olyan extrém fétise van amit senki nem vállal be. Valójában ez nem így van, csak nem látják a fától az erdőt.

2017. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Semennyire sem. Amelyik csaj ezt elutasitja es nem engedi h elvezkedj a laban azzal a helyedben ossze se jonnek. Hisz ez a minimum ha szeret teged, es azert is vagy valakivel kapcsolatban h kield az ilyesmit.

Ez nem rossz dolog, csak sok a gyoker csaj aki annak konyveli el, mert segghulyek.

2017. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Az én páromnak is ez a fétise. Nem nagy dolog. Annyi,hogy szex közben vagy előjátéknál nagyobb súlyt helyezünk a lábamra. De úgy ennyi. Mivel a talpam amúgyis érzékeny meg szeretem ha szeretgetnek ezért ez sosem okozott gondot.

(Mindketten 18 évesek vagyunk)

2017. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ártatlan dolog.

Nőként így gondolom.

2017. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, sose az volt az első, hogy rákattantam a lábakra hanem még a későbbiekben is ritkán beszéltem róla mivel nem akartam ,hogy a kapcsolat rovására menjen.. Köszönöm a válaszokat, így azért könnyebb már :D
2017. aug. 17. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Az egyik volt barátomnak lábfétise volt és állandóan a lábamat akarta masszírozgatni meg arra kért, hogy elégítsem ki a lábammal..És amikor mondtam, hogy azt már nem szeretném, még besértődött :D

Szóval én ezek után nem jönnék össze ilyen fiúval, szerintem gusztustalan ez az egész dolog. Vagy ha mégis ilyen fiúval hozna össze a sors, akkor engem hagyjon ki ebből.

2017. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó.. Hogy érted azt hogy engem hagyjon ki a dologból? :D A szexuális vágyai kiélésével hagyjon békén? :D Menjen máshoz? :D
2017. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!