Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknál számít ez?

A lányoknál számít ez?

Figyelt kérdés
Számít a lányoknál az olyan ,ha épphogy csak kicsivel vagyok magasabb náluk, vagy egy magasak? netán egy kicsivel magasabb nálam? 172-173 cm vagyok 20 éves. Ami nem magas, de engem nem zavar. Nem érdekel a magasság. Csak ahogy észrevettem, hogy ez a világ egyik rendje,hogy a lányoknak a magas pasik jönnek be, amit igazából nem tudok megérteni,hogy miért. Engem nem érdekelne,hogyha a barátnőm magasabb lenne nálam. Volt már, olyan,hogy tetszettem egy idősebb nőnek 28 éves volt, és nekem is bejött. Kb. egy fél fejjel volt nálam alacsonyabb, de még ő is a magasságomon problémázott :D hogy mi a fenéért,olyan fontos ez? Azon kívűl izmos vagyok. rednszeresen sportolok. És karakteres jóképűségem van.

#szex #lány #párkapcsolat #magasság.csajok
2017. jún. 4. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az alacsony férfiak jönnek be, ha ez megnyugtat. :-D Még izmosnak sem kell lennie, szeretem a törékeny, meg az átlagos srácokat is. Nem ez a lényeg, inkább, hogy megfogjon, bármivel. A jellemével, vagy az arcával, a hajával, bukok a szeplőkre, ilyesmi. :-) Imádnám, ha a párom alacsonyabb lenne nálam.
2017. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

Mondjuk szerintem te pont nem vagy alacsony. Nálam mondjuk könnyebb magasabbnak lenni, aminek nem is örülök, százötvennyolc centi vagyok, apukám meg 171, és még is talált olyan szép nőt, mint édesanyám.

2017. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak ez fontos, hogy a fiú legyen magasabb mert az általában jól is néz ki,szerintem a lányoknak is egy fajta biztonság érzetet ad. De nem minden lánynak !Van akit nem zavar az alacsonyabb fiú sem,van lány akit a nagyon magas fiúk zavarnak.Egyén függő,szóval ne csüggedj! ;)
2017. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj a magyar csajokkal, hogy az aki a magassággal jön, mind azt hiszi 5-10 év múlva a vörös szőnyegen fog tántorogni meg pózolni, tényleg beteges ez a hozzáállás!

Azért milyen beteg elmének kell ahhoz lenni, hogy a csajnál te fél fejjel magasabb vagy, erre elküld? Tuti más indok volt, csak elküldött ezzel...

Viszont a legfontosabb, hogy ne legyen magasabb nálad, de lehettek egy magasak, az nem gáz.

Meg mondják azt, hogyha felvesznek magassarkút...de könyörgöm, hányszor vesznek fel magassarkút egy évben? Meg ha egy csaj beléd szeret, letud mondani a magassarkúról!


A 28 éves nő meg nem nő volt, hanem egy *qrva*!


És nem ez a világ egyik rendje...csak Magyarországon van ez a kur*afaktor, hogy 160 centis csajoknak is 185-190 centis "férfi" kell, még ha 1 deka izom sincs rajta, de legalább magas!


De milyen biztonságérzet? Az neked biztonságérzet, hogy egy mellkassal beszélsz? Nem azért,de láttam már 190 centis gyereket futni egy törpe indiai ork elől!

Ezt nem vágom mit hablatyolnak előttem!


Amúgy 178cm magas vagyok, volt olyan, aki magasságommal jött, miközben egy fél fejjel voltam nála magasabb, kész vicc, komolyan! Svédbe meg összejöttem egy velem egy magas csajjal...vicc! :DDD

2017. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy túl sokat számítana, amíg legalább egyezik a magasság. Inkább azt nem szeretik, ha ők a magasabbak a férfinál. Pedig erre bizony van példa dögivel.


Rengeteg a 165-170 közötti férfi és a java részüknek van párja.

2017. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztonságérzetet ad,ha magas? mit számít az most? hát én küzdősportos vagyok egyébként versenyszinten. Én a súlycsoportban is több magasabb srácot vertem már. Csak a lányok degeneráltak ilyen szinten.
2017. jún. 4. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha jó fizikai állapotban vagy (és ez látható is), akkor sokkal lejjebb adnak a magasságbéli igényeikből ;)
2017. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem számít, csak annyiban, hogy ne legyen nálam alacsonyabb (159cm vagyok, szóval ezzel nincs gond). Tetszenek a magasak, de az alacsonyabbak is, nem fontos tényező a magasság, a személyiség, kisugárzás és az arc sokkal fontosabb (nekem).
2017. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lányok többségének számít. Angliában volt egy felmérés, a nők 87%-ának az elsődleges elvárás a külsővel kapcsolatban az volt, hogy a férfi magasabb legyen. Ha körülnézel a világban, az arányokat tekintve alig látsz olyan kapcsolatot, ahol a férfi lenne alacsonyabb.

De, ha feljön az ember gyk-ra, hirtelen azt látja, hogy nem számít. Valamiért ezen az oldalon rengetegszer szeretnek álszent válaszokat adni az emberek. Ha ismernek 100 párt és abból 2-nél alacsonyabb a srác, akkor már újságolják, hogy rengeteg ilyen kapcsolatot láttak már és teljes mértékben ignorálják azokat a férfi ismerőseiket, akik alacsonyak és nem volt barátnőjük.

De 172 centisen ne aggódj. Az átlag férfimagasság itthon 176. Csak néhány centivel vagy alacsonyabb, szóval van bőven olyan lány, akinek bejöhetsz! :) Én sem értem ezt a nagy magasságmániát, de hát ilyen az, amikor az emberiség nem képes túllépni alapvető, gének által belé kódolt ösztönökön.

2017. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Négyes válaszoló vagyok.


Az egy dolog, hogy magasabb legyen, szerintem ez a srác a magyar lányok 94-5%-nál magasabb, mégis jönni fognak a magassarkúval, ami undorító!

2017. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!