Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy 24 éves...

Miért van az, hogy 24 éves létemre teljesen tanácstalan vagyok az életemnmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mintha valami buborékban élnék. Régen nem voltam ilyen, fogalmam sincs miért jutottam ide. Valaki mászott már ki hasonlóból?

Úgy érzem el vagyok késve mindennel.

A jó élet megteremtésével, az élettel, mindennel. Úgy érzem öreg vagyok.


2018. márc. 1. 10:14
 1/3 Libers Pertz ***** válasza:
20%
Fel kell keresned egy pszichológust, ilyen esetekkel is foglalkoznak.
2018. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok és én is ezt érzem.


Szerintem az a fontos, hogy ne hasonlítgasd össze magad mindig mással. Mert, ugye más mindig előrébb van, neki több mindene van, ő ennyi évesen többre vitte, stb.


Ez a te életed. Éldd a magad tempójában, ha lehet.

2018. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van, fontos, hogy minél jobban megpróbálj elvonatkoztatni másoktól.


ez itthon kifejezetten nehéz, hiszen nagyon szűk réteg tartozik a középosztályhoz, tehát ha valakinek épp nem úgy jön be az élet, akkor valószínűleg rengeteg olyan emberrel fog találkozni a sikeresebbek közül, akik teljesen elérhetetlennek tűnnek...ha egy átlagosabb középosztálybelivel találkoznál, lehetséges, hogy inspirációt is szereznél, látnád azt, hogy miből mi lett, és hogy ezt te is el tudod érni.

2018. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!