Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha túlsúlyos...

Szerintetek ha túlsúlyos vagyok de nem kövér lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Rengeten azt mondják,szép az arcom , a hajam szőke a szemem meg zöldesbarna.Ja meg elég kicsi vagyok xD 150cm.Mennyire lehetek vonzó igy egy fiúnál?

15/l,Székesfehérvár



2018. márc. 1. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Lehetsz. De inkább fogyjál. Én is felszedtem pár kilót az elmúlt hetekben , hónapokban és majdnem megfulladok. Nagyon elegem van már.
2018. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem simán lehet esélyed mert ha van egy kis túlsúlyod az még nem olyan nagy baj. Na ugye meg ha kedves és aranyos vagy akkor súly ide vagy oda simán bejöhetsz annak a fiúnak mert a belső értékek sokkal fontosabbak. (:
2018. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne lenne...
2018. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Inkább eddz, mint fogyókúra.

Macerásabb egy picit, de gyorsabb, és jobban is fogsz kinézni tőle.

2018. márc. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Igényeidtől függ, ha jó neked egy olyan fiú aki beéri egy kövér nővel akkor hajrá ne fejlődj és ne fogyj le
2018. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
persze.
2018. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt már csak az a probléma ,hogy edzem és inkább izmosabb vagyok mint hájas xD de azér van rajtam háj
2018. márc. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!