Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most volt az első osztálytalál...

Most volt az első osztálytalálkozónak,5-en baromira elhíztak - mégis mitől, mi történhetett? Nemtörődömség, örökletes, vagy betegség?

Figyelt kérdés

A középsuli befejezése óta eltelt 5 év, 24 évesek vagyunk, konkrétan a 35 fős osztályból (csak 27 jött el) 5-en baromira elhíztak. Mégis mi lehet ennek az oka, hogy valaki a 20-as évei elején felszed 20-30 kg-ot?


Konkrétan 2 srác és 3 csaj - az egyik srác abbahagyta a sportot (talán ez az egyik ok), a 3 csaj közül az egyik nádszál vékony volt (kb. 45 kg), most olyan 65! A másik kettő is olyan 50-ről 65-80 kg lett! Tök morbid, mert az egyik még anno egy másik osztálytársamat csúfolta, hogy dagadt - most meg utolérte.


Más is tapasztalt ilyet?


2018. márc. 2. 12:57
 1/8 anonim válasza:
78%
Miért érdekel ez téged? Az élet nagy problémái.
2018. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is voltak hasonlók. Jó látni, hogy a régen szépnek tartott lányok elhíznak, mint a bálna.
2018. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én így férfi létemre 172/65 olyan 5 kg-ot leadhatnék...


Amúgy egyrészt kíváncsiság, másrészt ha a 20 éves barátnőm 165/50 felszedne 20-30 kg-ot... szóval érted.

2018. márc. 2. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nyilván a magasság is számít de 65 kiló nem mondható elhízásnak. Férfiként pedig nem hangoztatnám, hogy 65 kiló vagyok...
2018. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bármi lehet azok közül, amit felsoroltál. lehet, hogy simán hormonális, de az is benne van, hogy vagy semmit nem csinál vagy mondjuk ülőmunkát végez.


én is felszedtem középsuli után egy 10-15 kilót csak azért, mert hirtelen megszűnt az a kis minimálisnak számító testnevelés is, ami addig szinten tartott, azon kívül meg nem sportoltam.

utána később, mikor meg elkezdtem dolgozni pakolós fizikai munkát, le is adtam a nyár alatt azt a felesleget.

2018. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy 65 kilós csaj, meg egy 80 kilós srác már bálnának számít... Mi bajuk van ezen az oldalon embereknek?
2018. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy lelki szegénységre vall ha valaki ennyire felszínes dolgokon ragad le, mint a másik testsúlya.
2018. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két fő oka van:

- Lassuló anyagcsere. Én pl. ugyanannyit futottam, mint középsuli alatt, aztán egyszer csak mégis elkezdtem egy kicsit hízni.

- Kevesebb mozgás. Suliban kötelező a tesi, legalább ott mozog valamennyit az ember. Felnőttként nem kötelező, sokan nem mozognak.

2018. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!