Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak az én családomban ilyen...

Csak az én családomban ilyen pénzéhesek az emberek?

Figyelt kérdés

Okés, hogy az ismeretlenek azok és haszonlesők ilyen az ember nem lehet mit kezdeni vele.


Viszont, hogy családon belül is azért az már érdekes.


Tehát apám egy tényleg karrierista ember, leginkább tárgyakat szeret, céltudatos, erős jellem.


anyám nem az ő inkább érzelmes (éppen ezért anyás voltam)


kettő lány testvérem van mind a kettő közgazdász, mondanom sem kell hogy ők mennyire teljesitmény és pénz orientáltak.


Itt vagyok én egy sima szakmunkás, igazából leszarnak mint testvért legalábbis nekem tünik úgy (lehet csak én látom rosszúl, az én fejemben van a probléma).


Viszont ha nem érek el sikereket igazából leszarnak!



Csak egy élethelyzetet mondok ami alapján talán könnyebben kapok választ.



Vettem egy autót, addig amig nálam volt minden happy lett egy kis bajja amiért szerelőhőz kellett vinni (ami nagyon sok pénzbe került, legalábbis számomra sokba) éppen ezért lassan tudtam csak megcsináltatni, közben egyszer sem kerestek, hogy velem mivan.



Igazából annyira nem zavar a dolog, mivel mind a kettő testvérem gazdagabb környezetben mozog mint én nem sajnáltatom magam, mert ahhoz képest nekem is megvan mindem.


Viszont nem értem azért ezt, lehet csak én látom rosszúl vagy tényleg "leszarnak" kiváncsi lennék, hogy külső szemmel hogyan jön ez le ez a dolog.



köszönöm a válaszokat! 24f


2018. márc. 2. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, az itt most a gond, hogy testvéreid nem ajánlottak fel neked pénzt a szerelésre? Ezért gondolod úgy, hogy le*arnak?


Hát, én a testvéreid helyében besegítettem volna, de az én vagyok.


Ha egyébként nem annyira keresnek, akkor valóban lehet benne valami. De te nyitottál eddig feléjük?


Egyébként nyílván zavar a dolog, hiába írod, hogy nem zavar. Máskülönben nem írtad volna ki a kérdést. :)

2018. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem picit veled van a baj, mintha azt vártad volna, hogy a testvéreid javítassák meg a TE autódat? Vagy hatalmas lelki segélyt vártál azért, mert szervizbe kellett vinned az autódat? Mindkettő fura...
2018. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is leszarjátok egymást amikor minden rendben van amúgy. Te keresed őket? Vagy a segíts a bajban elvárás csak most zendült fel benned, mert megtörtént a baj? Egyébként mint őszinte kommunikáció nálatok családon belül nem dívik? Mert akkor érthető mi okból nem segítetek egymáson...
2018. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!