Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nos a lányok tényleg nem...

Nos a lányok tényleg nem pénzéhesek?


2014. máj. 29. 14:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

A lányok semmilyenek, mert nem egy homogén csoport. Ha veled mind paraszt, akkor lehet, hogy veled van a probléma.


(Amúgy neked mutogathatnénak akérmilyen kocsit, nem hatna meg igazán, mert nem értek hozzájuk. :) Oké, oké sportautó, de fogalmam sem lenne, hogy az most meily érkategória)

2014. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
80% Tuti pénzéhes :D ha nem több :D Beszélgetem lányokal és hát mondták náluk nem számit a pénz, a gyereknek meg iphone 5 volt a kezébe, Mindegyik az mondja hogy nem számít a pénz,bár biztos van olyan lány is aki valóban tud szeretni, de nagy részük pénzéhes egy, melyik csaj mondana nemet ha egy Ferrari/Lamborghini autóval odaállitanál? :D
2014. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Jól van, most ez csak duma.

99% nézi, h hová rakja be a seggét.

Valahogy nem a munkanélküli pasik után szaladnak a nők(na nem is a minimálbért keresők után)

2014. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Számít a pénz.
2014. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%
F-szom ki van mar az ilyen kerdesekkel. Sok nyomorek keptelen becsajozni es kitalalja hogy biztos azert van mert csoro...
2014. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem elsodleges. Ha szeretek valakit,nem a penzeert fogom. Azt.viszont fontosnak tartom,hogy a parom legyen tanult. Szellemileg hozzam illo. Nem mondom, hogy nincsenek penzehes nok, de nem kell altalanositani.
2014. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Azért az első videóban a szőke nő egy igazi "nőies" köpéssel köszönt el a férfitól. Lehet,ő így szokta csinálni.:) Még egy láma is megirigyelné.
2014. máj. 29. 14:41
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

A "lányok" nem egy homogén csoport, ahogy az első is írta, az "aranyásók" ilyenek, ez a jó szó az ilyen lányokra. Akik beszopják ezeket a tréfákat, azok meg is érdemlik. De könyörgöm, miért általánosítasz?


Nem a pénz számít, de a pénztelenség - egy szinten túl - hátrány. Még fordított esetben is: egy hajléktalan lánnyal szerinted hány átlagos fickó akar összejönni? Ugyanannyi, mint egy hasonló testi-lelki adottságú, de drága ruhákba járó, szolizott platinaszőkével?

Természetesen vannak ilyen némberek, akik kifejezetten "pasi általi" vagyont/státuszt áhítanak. A többség úgy vettem észre nem ilyen, de ez nem jelenti azt, hogy egy szegény és egy (anyagilag) átlagos csóka ugyanolyan eséllyel indul.


De kifejtem.


- Általában az szempont párválasztásnál, hogy önállóan meg tudjon állni az illető a lábán, ne kelljen eltartani - férfiaknál ez nem mindig szempont, nőknél gyakrabban, ami abból fakadhat, hogy tradicionálisan a férfiak voltak a családfenntartók, illetve hasonló munkakörben a nők gyakran kevesebbet keresnek, illetve ha szülni akarnak, munkahelyen, karrierépítésben ez sokszor gondot jelent, arra az időre kénytelenek a férfire támaszkodni anyagilag.


- Jelentősen rosszabb anyagi helyzetbe nem akar kerülni a senki se, mint amilyenben azelőtt volt. Így ha a párválasztás eredménye rosszabb anyagi helyzet lenne, mint ami a pár nélkül volt, mérlegelni kell megszokott életszínvonalunk fenntartása vagy az illető kiválasztása között, meglehet az előbbire esik a választás.


- Társadalmi osztályok máig léteznek, csak nagyobb az átjárás közöttük - lefelé senki se szeret vándorolni. Felfelé már többen (mindkét nemből), csak erre párválasztás által nőknek adódik lehetősége, nem férfiaknak - ha lennének "Suggar Mommyk" (Sugar Daddy mintájára) akkor lennének bőséggel férfi aranyásók is (ami azt illeti, ilyesmi giggolók vannak is, csak nyilván nehezebb a dolguk).


- A pénztelenség szövődménye lehet, hogy pár egyéb, párválasztásnál lényeges ponton "lejjebb" hullik az illető. A stressz pl. amit a megélhetésért való küzdelem, a hitelek terhe jelent, megviseli a testet-lelket. A fillérekből összespórolt táplálkozás sokszor egészségügyi és testtónusbeli hátrányhoz vezethet. Ha már közművek fizetésére se futja, nehezebbé válik ápoltnak maradni.


- A legtöbb nő pl. a szorgalmat előnyös tulajdonságnak tartja, a lustaságot hátrányosnak. Nyilván sok szorgalmas ember lesz szegény és sok lusta lesz gazdag, de néhány esetben van összefüggés.



Hát, valahogy így alakult a dolog.

Személyeset is írok: nekem az összes fiúm nálam szegényebb volt - kivétel nélkül, az összes. Inkább én hívtam meg őket, vagy feleztünk - ugyanis én speciel kényelmetlenül érzem magam, ha "meghívnak" valamire. Rühelleném úgy érezni, hogy eltartanak, kiszolgáltatottnak érezném magam tőle, akkor is, ha nincs éreztetve ilyesmi, egyszerűen nem tűröm ezt jól.

Ugyanakkor egy idő után kényelmetlen, ha nekem kell eltartani valakit.

2014. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyu amelyik behuppan 15 mp duma után egy vadidegen kocsijába azt hívják qrvának. Tökmindegy hogy régi vagy új a kocsi. Normális lány elhajt egy ilyen próbálkozót azonnal.
2014. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem, de azért legyen pénz szarásig.
2014. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!