Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek hogy...

Volt már olyan veletek hogy valakit nem tudtatok elengedni?

Figyelt kérdés
Hiàba vàlt ketté az utatok hianyzik es mikor màr azthinned kiment a fejedbol ,megnezel egy olyan filmet es eszedbe jut.

2018. márc. 2. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én most vagyok ilyen helyzetbe sajnos. :(
2018. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Igen... Mégcsak nem is találkoztam vele, de az üzenetei nagyobb hatást gyakoroltak rám, mint valaha, bármi más eddigi életemben. Már több, mint fél éve próbálok megszabadulni a gondolatától, de egyszerűen nem megy. Szinte bármit csinálok ő jut eszembe. Ha például zenét hallgatok vagy megnézek egy romantikus filmet...
2018. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Jelenleg igen velem is ez a helyzet.
2018. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Belezúgtam a főnökcsajba, persze ő nem akart tőlem semmit. Azt mondtam, okés... mit mondhattam volna. De belül szenvedtem. Sokáig.
2018. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Néha még reménykedek hàtha az élet még odasodor ...
2018. márc. 2. 21:45
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Velem is ez a helyzet. ;(
2018. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
Igen. 10 éve már :/
2018. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Igen sajnos... :(
2018. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Igen volt már ilyen, és évekig szenvedtem egy illető miatt (nagyon szerettem, de nem becsült meg), persze éltem az életem, de belül minden idegszálammal és porcikámmal arra vágytam, hogy jelentkezzen. Aztán valahogy idővel, túl lettem rajta. Az élet viszont produkál érdekes helyzeteket, mert nem sokkal azután, miután elengedtem gondolatban (is), megkeresett, és azokat mondta, amikre oly sok évig vártam, de már az eszemmel tudtam, hogy ennek vége, és nem akartam újra belemenni mindabba, amiből már egyszer nagy nehezen kimásztam. Mindenesetre annyi haszna volt a dolognak, hogy a sok ki nem mondott kérdésemre választ kaptam, így méginkább megerősített abban, hogy nem éri meg újrakezdeni.
2018. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De legalabb valaszokat kaptal 😊
2018. márc. 2. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!