Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyton elfelejtem amit...

Folyton elfelejtem amit tanulok. Mit csináljak, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Megtanulok valamit jól és sok munkával majd 1-2 hónap múla már nem emlékszem rá.

2018. márc. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nem tanultad meg elég alaposan.

Ismétlés a tudás atyja.

2018. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az előttem szolónak lehet igaza.Ugyanis ha ismétled a tananyagot, akkor " beíródik" a hosszútávú emlékezetbe.


o

2018. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem figyelsz eléggé oda. Hogy lehet elfelejteni mindent amit olvastál? Ez olyan mintha kiolvasnék egy könyvet, de utána nem emlékeznék rá. Vagy ha megnéznék egy filmet de egyáltalán nem emlékszem rá. Ez akkor esik meg csak, ha közben nem figyeltem, vagy felszínesen figyeltem csak...
2018. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ezaz pl. az aranyembert is elolvastam tavaly és idén újra szóba került és már csak felszínesen emlékszek a cselekményre. Szerintetek szedjek valami memóriajavítót?
2018. márc. 3. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Szinte egy filmnek vagy könyvnek sem emlékszem a cselekményére.
2022. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 vagyok.


Ráadásul elmegyek 2-3 hét szabira és a munkám egy jó részét is elfelejtem, újra kell tanulnom.

2022. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!