Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyton elfelejtem, mit...

Folyton elfelejtem, mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Reggel néha a párom kelt es elfelejtem megmérni a hőmet mert össze bujunk vagy kérdezne valamit nem talál valamit reggelit csinalt stb

Es kimegy a fejemből csak pisilni után ugrik be vagy később ..:( ilyenkor mit tegyek

Nem kene egy nap se ki maradjon


2016. máj. 8. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán tudsz mit csinálni, egyből ébredés után kell... Azokat a napokat hagyd ki, és próbálj rákoncentrálni, hogy ne felejsd el. Egy idő után rááll az agyad és reflex lesz. Én mikor elkezdtem akkor úgy ráállt az agyam, hogy nehogy elfelejtsem, hogy sokszor ha éjjel megébredtem egy pillanatra egyből bedugtam a hőmérőt mert azt hittem reggel van :)) Volt hogy reggel úgy keltem, hogy bennem volt :D
2016. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te jó ég bárcsak az en agyam is igy ra állna

Tuti jobban érdekelne ha gyerek miatt kellene de előbb az ovulaciom miatt kérte a doki ezt .. :/

2016. máj. 8. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Beallitasz egy emlékeztetőt a telefonodon. ...
2016. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakd a hőmérőd az éjjeli szekrényre, esetleg cetlit rá/alá: mérd meg a hődet

2.telefon emlékeztető

2016. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindig itt van a szekrényen

De akkor állítok emlékeztetőt

Nem tudom miert nem jutott eszembe

Eléggé logikus

2016. máj. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!