Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem tudok mások...

Mit tegyek ha nem tudok mások szemébe nézni?

Figyelt kérdés

Kicsit befele áll az egyik szemem és emiatt alig van önbizalmam. Szokták mondani bár néha hogy rájuk figyeljek és próbálok a szemükbe nézni de nem tudok mert fáj a szemem ha csak egy pontra nézek. Orvosnál voltam és tilos műteni mivel ez nem kancsalság hanem más a bal és a jobb oldalam, a jobb szemem fentebb van és a szemüregem mélyebben és ha megműtenék akkor tényleg kancsal lennék. Azt mondták ezt el kell fogadni olyan mint a torzszülöttség. Az emberek mindig dicsérnek viszont, hogy nagyon szép lány vagyok. Csak ez a szemkontaktus zavar. Vagy van mikor sokáig a szemét nézem, de nem arra koncentrálok amit mond hanem arra, hogy fáj már a szemem. Hogy beszélgessek így, hogy ne érezze az illető, hogy egy flegma vagyok mert nem figyelek rá de főként, hogy ne vegye észre, hogy nincs önbizalmam?


Plsss ne piszkáljatok, ez a legkisebb gondom!

18/l


2018. márc. 3. 17:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezt annak tartom amilyen belül vagyok
2018. márc. 3. 20:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne nézzél, nem attól figyelsz valakire, hanem attól, hogy értelmes válaszod lesz utána az illetőhöz.


Mellesleg, miért-minek nézzen egy pasi pasi szemébe vagy nő nőébe vagy pasi-nő...elég reá nézni-irányába akár, ha csak eszmecseréznek...


Párkapcsolatnál meg megértésre találsz szerintem csak olyat válassz.

2018. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!