Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem kinos az ilyen...

Csak szerintem kinos az ilyen viselkedes?

Figyelt kérdés

Tegnap ramirt egy fiu, egeszen jol el is beszelgettunk, de en kozben meg egy csomo baratommal beszeltem, ezert beletelt 2-3 percbe, hogy valaszoljak. O kozben rogton kuldott vagy tiz uzenetet, meg hogy hova tuntem, ne hagyjam ott, en meg felvazoltam a helyzetet, hogy sehova, csak masokkal is beszelgetek, legyen kicsit turelmesebb. Ekkor elkezdett duhongeni, hogy kicsit vegyek mar vissza, ne legyek ennyire bekepzelt, utana meg lekur.vazott es szamon kerte, hogy minek kezdek el beszelgetni masokkal (amugy veluk mar orak ota beszelgettem akkor, amikor o eloszor irt), ennyire ketsegbeesetten ehezek a figyelemre?

Ezek az emberek, amugy mit gondolnak?:D


2018. márc. 4. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
5# Hát ez elég szomorú! Valakivel beszélgetsz "írásban" ugyanúgy köszönünk és elköszönünk! Ugyanaz az etikett vonatkozik erre, mintha szóban beszélnél telefonon valakivel. Ha telefonálsz valakivel, és közben más hív, akkor a másiknak nem mondod meg, hogy ne haragudj, de hívnak egy másik vonalról és nem tudnád tartani egy kicsit? Vagy nem mondod el, hogy most leteszem később visszahívlak, mert éppen elvagyok foglalva mással beszélek? Vagy bunkó módon kinyomod? Ha nem alkalmas az időpont, akkor azt is elmondjuk. Ha valakivel beszélgetek az egy folyamatos cselekvés! Lezárjuk, ha már nincs téma! Vagy megkérjük, hogy várjon. Jogosan háborodott fel az illető, a kérdezőnek az itt jelenlevőkkel együtt halvány fogalma sincs az illemről. Ti ilyen 12-14 évesek vagytok? No more comment...
2018. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

Mármint hogy kétpercenként köszöngessünk egy idegennek, aki random ránk írt facen? Persze, ez tök hétköznapi és elvárt. :D

2018. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jogosan háborodott fel az illető, a kérdezőnek az itt jelenlevőkkel együtt halvány fogalma sincs az illemről.

Szoval ha valaki rogton nem ir neked vissza, akkor te is kurv.azgatsz?

2018. márc. 4. 15:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Uh, nekem is volt dolgom ilyen pasikkal. Főleg srácoknál vettem ezt észre.


Rám szánja az idejét, ezért kötelességem ennek nagyon örülni és hálásnak lenni...

Nem lehet rossz kedvem, ha vele beszélek, mert ha ő egyszer rám írt, akkor az én napomnak kötelessége bearanyozódni...

Ha ő ír nekem, kötelességem azonnal válaszolni, és ha mással is beszélnék, akkor azt azonnal hagyjam abba, mert ő most ér rám, én is érjek őrá 100%-ban...


Nem tudom, mi van ezeknek a srácoknak a fejében rosszul összekötve, de tuti, hogy ma már kiosztanám az ilyeneket. Az én sztorijaim régebbiek, ma már nem igazán fordul elő ilyesmi szerencsére. De ha lenne, nem tenné zsebre, amit kap.

2018. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!