Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy külsőre is...

Mit tegyek, hogy külsőre is már "felnőttnek", koromnak megfelelően nézzek ki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok introvertált, se szégyenlős, de valahogy mégsem érzem magam annyinak (19l)mint amennyi lennék. Főleg kinézetre. Ha próbálkozok általában nem sikerül. Mondták mások öltözzek kicsit kihívóbban, hátha lesz attól önbizalmam, de nem szeretem magam kicsi ruhákba préselni, jobban szeretem a farmer+kényelmes felső kombót, mint a csecskidobósat. Amikor még kisebb voltam olyan 14-15 éves akkor a 19, évesek valahogy mégis úgy néztek ki, mint a felnőttek, de magamon és osztálytársaimon sem látom azt, hogy mennyire felnőttnek tűnnénk.
2018. márc. 4. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kirakott cicis pics@ruha pont, hogy gyerekes.

A felnőttes kinézetet nem a ruha adja, hanem a kisugárzás, összhatás.

Ha nem olyan ruha van rajtad mint amilyet természetesnek érzel akkor fura lesz a kisugárzásod, így ne eröltesd a "felnőttes ruhákat" még nem érzed magadtól.


Egyébként számomra nagyon vonzó ez a farmer+kényelmes ruha stílus lányokon.

2018. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!