Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hülyeség valamit...

Szerintetek hülyeség valamit először megpróbálni aztán abbahagyni, mert nem lett tökéletes?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elsőre szinte semmi se tökéletes..szóval csak ezért abbahagyni valamit hülyeség. Ha kipróbálsz valamit és megtudod hogy nem leled örömöd benne akkor persze egyértelmű hogy nincs értelme folytatni.
2018. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mi az a valami.
2018. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Attól függ, hogy mi az.

Egyáltalán fontos, hogy tökéletes legyen? És miért is kéne tökéletesnek lennie?

Ha valami hobbi, akkor inkább az a fontos, hogy örömödet leld benne, hogy szeresd csinálni, kikapcsolódj.

De akár hétköznapi dolgokra is igaz lehet. Pl. hülyeség lenne soha többé nem főzni vagy sütni, mert nem sikerült valami jól először.

De ha valamit kipróbáltál és nem kiderült, hogy nem neked való, nem szereted csinálni, mégsem olyan, mint ahogy elképzelted, akkor teljesen normális, hogy inkább valami mással próbálkoznál.

2018. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Például csendéletet rajzolni.
2018. márc. 4. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: Ez pont olyan, ami először nem lesz tökéletes. A rajzkészség fejlődik, ahogy gyakorolsz. Ha örömet okoz, akkor csináld. Nem az a lényege, hogy tökéletes legyen.
2018. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De meg annyi lesújtó kritikát kaptam már, hogy meg se merem mutatni őket.
2018. márc. 4. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mutatod és miért?

Rajzolj magadnak.

Aki közel áll hozzád, annak úgy is tetszeni fog. Csak ne nagy művészekhez akard magad hasonlítani.

2018. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Basszus, én is így vagyok ezzel.

Nem tudom papírra/vászonra vinni, amit a fejemben kigondolok, szóval mindig ideges leszek, abbahagyom az egészet és kis túlzással depresszióközeli állapotba kerülök. Ez az életem néhány mondatban, talán majd ha felnövök, megváltozom. De most semmihez sincs kitartásom.

2018. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapjábavéve senki sem tiltja meg neked, hogy fess. De ha föltétlenül azért csinálod, hogy másoknak tetszedjen, akkor megértem, ha ez abbamarad a negatív kritikák súlya alatt.
2018. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet karriert akarok belőle csinálni. Csak akkor komolyabban kell vegyem.
2018. márc. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!