Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt valaki, és...

Miért csinálja ezt valaki, és hogyan lehetne abbahagyni?

Figyelt kérdés

Ha úgy kell beszélnem valamiről/beszélgetnem valakivel, hogy nyomás alá helyeznek (legalábbis én úgy érzem), akkor nem tudom eldönteni, hogy milyen arcot vágjak, pl. előbb kezdek el bólogatni mint kéne, vagy túljátszom az arcmimikát, ha meg elfelejtem akkor nem csinálok semmit.


Erről beszélek, pl. 1:10-től jól látszik a jobb oldali emberen (mondjuk azért én kontrolláltabb vagyok szerintem) https://www.youtube.com/watch?v=L-U1MMa0SHw


Ezt hogyan lehet abbahagyni? Mert nagyon zavaró, és nem akarom, hogy másoknak feltűnjön ha nem tudok mit kezdeni a helyzettel.



2015. dec. 11. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak lazulj el. Nyomjad lazán, mint a kazán. Ne gondolj semmire. A nem verbális kommunikáció ösztön az emberekben, jön magától, kalandozz el, ha nem te beszélsz, illetve nem hozzád beszélnek. De tényleg, csak relaxálj. Gondolj Si-fu mesterrel a Kung-fu Pandából: benső béke. Nyomatod te is a benső békét. :DDDD
2015. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!