Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hiszel abban, hogy mindenki...

Te hiszel abban, hogy mindenkinek szán valakit a sors?

Figyelt kérdés
Akármennyire is reménytelennek tűnik a helyzet, végül úgyis lesz valakink, csak türelmesnek kell lennünk? Hmm? :(

2018. márc. 5. 21:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem. Ha teszel érte és a sok kudarc után még mindig továbbra is keresel, van rá remény, hogy megtaláld a megfelelő embert. Elvégre sokaknak sikerült...

De hogy a sors... sajnos már kinőttem az álom világból.

2018. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Andersen meghalt, mese nincs.
2018. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A férfi megfelelő, ha elég anyagi háttérrel rendelkezik, hogy legyenek élmények és az az utód felnevelésében részt tudjon venni, van kiállása, magassága, hogy biztonságot nyújtson a gyengébbik nemnek, mindent lazára tud venni, hiszen a nőket humorral lehet levenni a lábukról,
2018. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

És a nő megfelelő, ha vonzó, karcsú, divatos, naprakész, mindent meg tud csinálni otthon a munka közben, el tudja viselni egy férfi nyűgös napjait, mos rá, főz rá, utána takarít, lenyeli, ha morog mindenen... nem magamból indulok ki, de egyszóval én a mai világból azt látom, a legtöbb egyedülálló nem hisz ebben, hogy szán valakit a sors, mert magasak az elvárások, mind a 2 félről, mert minden kapcsolatnak feltételei vannak, amiket egyre nehezebb megtalálni.

(13-as én voltam, csak félrenyomtam.)

2018. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Abban nem hiszek, hogy mindekinek lesz párja, mert sokan egyedül élik le az életüket (nem feltétlenül boldogtalanul). Viszont abban hiszek, hogy azt az embert nem kerüljük el, aki igazán társunk lehet. Mindennek megvan a maga ideje, tehát siettetni semmit nem tudunk, vagyis megpróbálhatjuk, de sokszor a vargabetű után visszatérünk a kiindulási ponthoz, csak mondjuk egy plusz lelki sebbel.

Fontos, hogy legyen kellő türelmünk, tartásunk és ne megalkuvásokkal rohanjunk egy kapcsolatba, vagy azért egyezzünk ki a nem hozzánk illővel, mert nem szeretünk/tudunk egyedül is élni.


Én is a türelmet gyakorlom egy ideje :)

2018. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Remélem nem, mert ez azt feltételezné, hogy nekem is szánt valakit a sors, és akkor az a valaki k*ra megszívta, mert nekem nincs kedvem összeállni senkivel.
2018. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Hiszek is, meg nem is.


Egy emberibb oldalam hisz, mely azt mondja, hogy azért történtek az életemben a tragédiák, hogy abból erőt merítve jobban megálljam a helyem az életben. Hiszek a sorsban, hogy nem csak a véletlenen múlott, hogy megismerkedtem valakivel, és épp azzal, akivel. Hogy nem csak a véletlen folytán nem ütött el a 7E busz.


Mindazonáltal tudom azt is, hogy én döntöm el magam, hogy nem hagyom azt, hogy a tragédiákban elmerülve dagonyázzam a mocsárban. Tudom, hogy igencsak nagy mázli volt, hogy nem ütött el a 7E.


Ezer meg ezer kisebb-nagyobb láncreakcióján működik az élet. Én meg inkább kapcsolgatom a felfogásomat. Hol ez esik jobban, hol az esik jobban.


Ugyan mindenre választ adhat a racionális gondolkodás, de mennyivel könnyebb azt mondani, hogy ezt így akarta a sors? Szerintem ez nem bűn.

Ezért szeretek ember lenni.

2018. márc. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Próbálok hinni benne. De ahogy a környezetemet szemlélve azt látom, hogy már szinte minden velem egykorúnak, sőt még nálam fiatalabbaknak is van párkapcsolata, egyre inkább kezd szertefoszlani az összes reményem. Nem igazán tudom elképzelni, hogy valaki számára pont én lehetnék a tökéletes partner, mikor annyira visszahúzódó, gátlásos vagyok...
2018. márc. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hiszek de nem ennyire fekete feheren. Egy elete soran az ember nem egy valakivel kell talakozzon. Somindenkin at csak fejlodunk es tanulunk (amig meg nem tanultuk). A megallapodas is egy problema vagy kioldas okan tud hosszan tartani.
2018. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Már nem, régen hittem.
2018. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!