Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hiszel abban, hogy mindenki...

Te hiszel abban, hogy mindenkinek szán valakit a sors?

Figyelt kérdés
Akármennyire is reménytelennek tűnik a helyzet, végül úgyis lesz valakink, csak türelmesnek kell lennünk? Hmm? :(

2018. márc. 5. 21:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem csak egy valakit. Hanem az életed minden pontjára valaMit. Ne embert keress, hanem környezeted. Ne különítsd ki belőle az embereket. Lásd egyként.


Ha azt kell tapasztald, sose lesz szerelmed, ha azt, akkor mind rövid ideig tart. Ezt örökké tudném folytatni.


Isten működése ennél komplexebb.

2018. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem mindenkinek. Pl. pszichopatáknak, meg erõszakos embereknek semmit sem kellene szánnia.
2018. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "sors" fogalma csak arra jó, hogy a sok gyenge ember tudja valahogy hárítani magáról a felelősséget. Én nem hiszek semmiféle sorsban, abban hiszek, hogy az élet az ember döntései szerint alakul és ami történik velünk, az legfőképpen a döntéseink következménye. A türelem egy dolog, önmagában nem lesz elég. Kellő önismeret és személyiségfejlődés nélkül sokkal nehezebb lesz normális párt találni, én ezzel kezdeném a helyedben.
2018. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egészen addig nem hittem benne, amíg nem történt meg velem. A legváratlanabb pillanatban jött és 3 éve már a párom.
2018. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne.Sok ember él egyedül és magányosan...
2018. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon korán meg kellett tanulnom, hogy ha akarok valamit az élettől, azt nekem magamnak kell megszereznem. Ki kell használnom az életet, különben az használ ki engem.

Ha valaki párt akar, tanuljon párt keresni. Mert azt is tanulni kell! Tapasztalni, próbálkozni, pofára esni és tanulni a hibáinkból.

2018. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ebben a hülyeségben sokáig én is hittem. Nem, nincs ilyen, és sors sincs, csak amit te megteremtesz magadnak akarva-akaratlanul. Legyen gondod rá, hogy AKARVA teremtsd, és ne csak sodródja az árral. Ha szeretnél társat, akkor tenned kell érte.
2018. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!