Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen rendszerességgel...

Milyen rendszerességgel szoktatok alkoholt fogasztani és mennyit?

Figyelt kérdés
Arra nem vagyok kíváncsi mit isztok csak százalék/decit írjatok. Ha meghaladja a 10 decit akkor litert
2018. márc. 6. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hétvégente 3-4 sör.
2018. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkan. Alkalomszerűen, pl karácsonykor, szülinapkor. Utoljára 5 éve részegedtem le annyira hogy nagyon, azóta csak jókedvig max :).

Kivetelt kepeznek az all inclusive nyaralások, ott naponta megiszok pár koktélt (mivel tartalmazza a csomag) és azokat szívesen szürcsölöm jókedvűen a parton. ;) ezt leszamitva evente kb egy tucat alkalommal ha iszom.

2018. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk heti 2-3x egy deci vörösbort lefekvés előtt.


Vagy bontunk egy sört a párommal hétvégén.


Kivétel csak akkor van, mikor hazautazunk Magyarországra, akkor minden este beülünk a barátokkal meginni valamit :)

2018. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Legutóbb 3-4 hónapja 2 korty pálinkát ittam. Előtte még októberben 1 sör. Szeptemberben egyetem kezdésén kb 30-40x féllitert kb 4 nap alatt. Előtte meg kb féléven keresztűl semmit és előtte sem sokat.


Nem szeretem az alkoholt, viszont a sört nagyon. Nem azért mert nem bírnám, 90kg 180cm vagyok és 1-2x már leittam minden barátomat, de az ilyeneknek nem látom értelmét.

2018. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!