Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végig bírjátok hallgatni...

Végig bírjátok hallgatni nevetés nélkül?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=uK4xOmjPQOg


Azért került az emberek kategóriába, mert emberekről van szó, és azok jellemzéséről.


2018. márc. 7. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem hallgattam végig, de nem nevettem. Egyrészt Puzsért alaposan meg kéne verni, annyira irritáló, az emberiség meg már nélküle is megérett egy kiadós kipusztulásra. Szánalmas az emberi faj. Nem nevetni, hanem sírni kéne rajtunk.
2018. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Most nincs időm végighallgatni, de Puzsér egy zseni!
2018. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Íh. Általában bírni szoktam a fószert, de ebben elég durván méltánytalan. (Szerintem valamit tolhatott előtte.)
2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem hallgattam végig, nem vagyok oda a csávóért, nem jön be a stílusa.
2018. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy a "hívei" (nagyrészt defektes nőgyűlölők) nagy része még csak véletlenül sem fogja fel, miről beszél Puzsér, csak az előadásmódján heherésznek.

Értem mit akar itt is mondani, csak elég hülyén fogalmazza meg...de hát ő is csak egy médiak-rva már a maga módján.

2018. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#2 Majd szólj, ha végignézted.
2018. márc. 7. 23:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Én végighallgattam, de egyszer sem nevettem el magam, mert kicsit sem vicces.
2018. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg Puzsérral úgy vagyok, hogy hol egyetértek azzal amit mond, hol nem, de az biztos, hogy a stílusa(már ha ez stílus), nekem sok. Amúgy sem kedvelem, a mindenhez értő "megmondóembereket".
2018. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végig bírtam. Tény, hogy az előadásmódja igencsak kemény néhol, de azért érdemes elgondolkodni rajta azon, amit mond.
2018. márc. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!