Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni ha nem...

Mit lehet csinálni ha nem szeretek senkit eléggé?

Figyelt kérdés
Sok barátom és felületes ismerősöm van, de sosem volt olyan személy, aki igazán közel állt volna hozzám és azt éreztem volna, hogy igazán szeretem és megtennék érte bármit (mondjuk főznék mosnék takarítanék, hogy neki ne kelljen vagy abbahagynám egy-egy rossz szokásom miatta vagy abbahagynám az egyetemet miatta, a legtöbb amit éreztem, hogy másra bíztam kimegyünk-e külföldre és mondtam, hogy ha megy megyek vele és keresek ott állást). Viszont ez nem egy jó taktika. Pl. rengetegszer megkapom a családomtól, hogy mivel nem hívom őket rendszeresen/munka közben nem veszem fel a telefont, ezért ilyen hideg a kapcsolatunk és attól tartok, ha nem végzek több házimunkát a párom is rá fog jönni, hogy más jobban szeretné. Viszont kezdek kiégni ebben a lavírozásban, annyira szeretnék önzetlen lenni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Van valakinek ötlete?
2018. márc. 8. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Egyetemet otthagyni valaki miatt nem a szeretet hanem a hülyeség jele.
2018. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem abbahagyni, hanem egyetemet váltani másik országba bsc-msc között.
2018. márc. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!