Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik barátnőm viselkedése...

Az egyik barátnőm viselkedése kezd zavarni. Szerintetek velem van a baj? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

általános iskolából ismerem. Aztán gimibe nem ugyan oda jártunk de tartottuk a kapcsolatot. És most egyetemre ugyan oda járunk.

Ő elég visszahúzódó lány. Bemutattam a csoporttársaimnak, jóba lett velük. Persze ennek örülök.

De néha engem járat le előttük. Pl ilyen lesajnáló dolgokat mond Pl. “Esztikének már régen sem ment a matek”

Ezekkel még elvagyok.

De elkezdte azt csinálni, hogy mondok neki valamit, véleményt valamiről pl és másnap hallom vissza a véleményem szó szerint másoktól. Úgy meséli el, mintha ő találta volna ki.

Ezek mellett amin nagyon kiakadtam, az az volt, hogy: voltunk egy egyetemi bulin, ahol mindketten nagyon csinosan kiöltöztünk. Hozzám odajött egy másik lány, hogy csinos a ruhám, látta ő is ezt a boltban és majdnem megvette. Erre mielőtt egy köszit is mondtam volna, beáll elém a barátnőm és azt mondja: nekem is ilyen ruhám van, nézd. ( teljesen más ruha volt rajta egyébként).


2018. márc. 9. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni erről! Valószínűleg féltékeny rád, de ezt nyilván nem fogja beismerni. Ha nagyon eleged van belőle, akkor mondd meg neki, hogy számodra nagyon kellemetlen a viselkedése, és nem tekinted már a barátnődnek.
2018. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy elfelejtette honnan jött!

Nagyon sok ilyen ember van, de hidd el nem ez lesz életed legnagyobb problémája. A boldogságod nem ezen fog múlni, hanem megismered-e a Teremtőt és jó kapcsolatot ápolsz-e vele?

2018. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg eléggé gyerekes a barátnőd.

Én elmondanám neki szemtől szembe, hogy zavar a viselkedése, és álljon le ezzel. Ha nem veszi az adást, akkor a helyedben keresnék más barátnőt.

2018. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a "barátnőd", szeret a középpontban lenni. Viszont, ha lejárat mások előtt(pláne ilyen lekezelő stílusban), nem igazán értem, miért nevezed "barátnőnek". A barátságba, ez már nem fér bele.
2018. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!