Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha random oda megy...

Ricardo Diaz kérdése:

Lányok, ha random oda megy hozzátok egy férfi, leszólít és mondja, hogy tetszel neki. Mi a reakció?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

#10, nyugi, nem sértődtem meg. :)

Tisztában vagyok vele, hogy minek gondolt/nézett az illető, pedig még csak nem is fogható az öltözékemre a dolog, ugyanis ez most decemberben történt, tehát talpig be voltam öltözve, úgy néztem ki mint egy puffancs, egyedül az arcom látszott ki. Gondolom a kék szemem miatt szúrt ki, elvileg arra buknak az arabok.

Verekedni tanultam, no meg persze az első dolog konfliktus esetén az, hogy FUSS!

Ha nagyon erőszakos lett volna, akkor le tudtam volna szerelni, legalább annyira, hogy lelépjek.

Rengeteg járókelő volt a közelben, így sejthető volt, hogy nem fog támadni.

Amikor megszólított, azt hittem, hogy egy eltévedt külföldi, aki nem találja az utat. Amikor 3 mondat kertelés után előált a mobilszám kérdéssel esett le, hogy mi a helyzet. :)

Mivel a metrónál voltunk, így könnyű indokom volt lelépni, amikor pedig megtettem, a tömegben kóvályogtam egy ideig, hogy követni se tuddjon, illetve a leszállásnál utolsóként hagytam el a peront, hogy biztosra menjek, hogy nincs a nyomomban. Természetesen nem volt, de tudom, hogy jobb az óvatosság.

Az, pedig, hogy annak nézett, aminek, de engem ez "nem zavar". Amennyiben az "ellenfél" ostobának néz, abban az esetben már előnyöm van, mivel nem számít tőlem jó lépésre, így ha gáz van, könnyebben viszem véghez a menekülést. :)


No meg... elég vicces volt a megdöbbent, csalódott arca, amikor visszautasítottam... szerintem ahhoz lehetett hozzászokva, hogy minden lány szétnyitja neki. XD


De azért köszönöm az aggódást! :)


#6 voltam

2018. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
Volt már ilyen, meglepődtem.
2018. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!