Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban romlik lassan a fehér...

Valóban romlik lassan a fehér bőrszínű ép egészséges huszonéves fiúk erkölcse?

Figyelt kérdés
Nem általánosságban, hanem átlagban értem ezt. Tapasztalataimnak is hiszek, de azért tisztázni szeretném ezt magamban, mert lehet, mégsem igaz az egész.

2018. márc. 9. 15:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ellenszenvező válaszokra nem vagyok kíváncsi.
2018. márc. 9. 15:42
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem gyűlöletből tettem ki a kérdést erre.
2018. márc. 9. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Kicsit összefüggéstelen a kérdés, hogyan függ össze a fehér bőrszín, és az ép egészséges erkölcsös gondolkodás? Miben kéne ennek megnyilvánulnia?


Én azt vettem ki ebből hogy egy Angliai/Franciaországi fekete gyerek erkölcstelen féktelen életmódot folytat pusztít rombol, vagy valami ilyesmi.

2018. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen folyamatos romlik, az arabok, feketék és sárgák pedig már már szenté vállnak, hihetetlen... Az átkozott fehér férfiak bezzeg...
2018. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Én csak "fehér bőrszínű ép egészséges huszonéves" fiúkat ismertem, amikor ott volt az ideje, de az erkölcseik már 40 éve is romokban hevertek.

De ez tudott nagyon kellemes is lenni.:)

2018. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem a kérdező nem akart magyar fiatalokat írni, mert azok csak a magyarok, így írta a fehéreket. Szerintem igenis van különbség egy pl fekete afrikai közt és zsidó közt, akár jó akár rossz szempontokból. És mivel, hamár Magyarországon akarunk maradni és nincs csak 2 féle nép nagy arányban nálunk, a cigányok 90 százaléka egy tudjuk milyen ember, tisztelet a kivételnek, mert ugyanabban a neveltetésben, szokásban nevelkedtek végig nagyon sok generáción át, ezért nem mondja róluk az ember, hogy olyanok, mint a fehér emberek, mert egyszerűen mások, de közben nem lehet őket hibáztatni (egy részüket), mert ezt a viselkedést valahonnan tanulták. A probléma ott van, hogy nem akarnak rajta változtatni. És itt jön a képbe a popkultúra. Sokan szeretik Amerikát (én nem). Mi lehet ennek a hátránya a fiatalok körében? Nagyon egyszerű, Youtube ról, Facebook ról, stb átveszi az itteni sok esetben állszent fehér ember az ottani tinédzser, újszerű, popkultúrális viselkedést. A popkultúra nem a pop műfajról van elnevezve, köze sincs hozzá. Ez a viselkedés egy gány, hanyag, lenéző, nagyzó, menőző, zero toleráns viselkedés, amit úgymond megtanulnak, vagy így vagy úgy, és emiatt lesznek a fiatalok többsége egy olyan ember, mint amilyen a kérdező kérdésében elhangzott, ERKÖLCSTELEN.
2018. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
pont forditva van, (bár most az idősebb korosztályról szólva) Moldova György zseniális mondatát már én is gyakran idézem, igy a nyugdij felé közeledve: Minden romlik, csak az erkölcseim javulnak :)
2018. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy romlik, de már elég alapból elég mélyről kezdték, szóval akkora változás nem lesz hosszú távon. Bár manapság talán többnek van valamiféle szexuális devianciája...
2018. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kortól, nemtől, bőrszíntől függetlenül romlik az emberiség erkölcse.
2018. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En is inkább azt mondanám, hogy bőrszíntől függetlenül romlik az emberek erkölcse. Persze, az sem mindegy, hogy mit értünk erkölcs, erkölcsösség alatt.
2018. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!