Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlagos,...

Szerintetek egy átlagos, huszonéves egészséges szép nő naponta kb hányszor és mekkorákat szokott durrantani?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, meséljetek saját élményeket, lányok!
2012. okt. 17. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

változó

Attól függ mit eszek.

25L

2012. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap ( az átlag 600 ml ) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent. A bélgáz fő alkotóelemei az oxigén, nitrogén, hidrogén, szén-dioxid, hidrogén-szulfid, ammónia és metán. Ez utóbbi három felelős a kellemetlen szagért, valamint a bélgáz minimális mennyiségben olyan rossz illatú aminosav-maradékokat is tartalmazhat, mint a putricin és a cadaverin. A bélgáz(fing) nagyobbrészt az étkezés közben lenyelt levegőből ál és kisebb részt a bomlástermékekből. Szóval, aki lasabban eszik, kevesebbet szellent. A hangosság és a szag, erre van egy teória. A bélben a légbuborékok a bélmozgás hatására összegyűlnek és nagyobb buborékokká állnak össze. Viszont ezek a nagyok talán(!) több lenyelt levegőt tartalmaznak. Míg az apró és halkan kicsusszanó "puki" esetleg tiszta putricin és cadaverin. "


Ez szerintem megválaszolja az összes még fel nem tett kérdésedet a témában!

2012. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az elméletet csak alátámasztani tudom.
2013. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

templomban ajajj nagyon viszhangzott meg a pap is felnezett!

szbotaltam a miset no de az en gyomrom ne fajjon!

a busz meg kirazta belolem.................a fel buszon egyedul ultem az 5 megallot amig mentem!

szinhazban rossz otlet!! marpedig ami tavozni akar ugye az tavozik szep halkan de annàl szagosabban! ajtatos artatla keppel ultem minthe ki tudja honnet jott volna! ezt igy kell mert ha nem bukta van!

azota ki erti miert szinte sehova se hivnak meg!!

Erzsi

2023. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!