Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan emberek tanácsát várnám,...

Olyan emberek tanácsát várnám, aki volt ilyen vagy hasonló helyzetben. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon függtem mások véleményétől, emiatt sosem voltam igazán boldog. Például az új osztályom is (ahova két hónapja járok) az emberek nem szeretnek pedig mindig mosolygok, és igyekszek beszélgetést kezdeményezni. Ma tesin is amikor egy csoportba kerültem néhány emberrel, súgdolóztak majd rám néztek és nevettek. Bárcsak ne érdekelne hogy mit gondolnak rólam, ma is például elsírtam magam. Hiányzik a régi életem, de ha már így alakult, szeretnék változtatni ezen, elegem van hogy sírhatnékom van mindig és érzékeny vagyok.. Valaki tud segíteni? 16/l

2018. márc. 9. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős az ilyesmi. A "mindenlében kanál" típus. Aki annyira beakar csatlakozni egy klikkbe, hogy az már gáz. Lejáratod magad.

Ne legyél ilyen mert ez nem szimpatikus.

Tanulj, csináld a dolgod és ne foglalkozz mások véleményével. Gondold azt, h Csak egy rakás senkik :) a közmunka program leendő tagjaj :D

22f

2018. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. márc. 9. 18:48
 3/4 anonim válasza:
Sose akarjál másoktól fügenni,más véleményével ne foglalkozzál ilyenekkel nem erdemes foglalkozni se ;)
2018. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen épp ezen próbálok javítani, köszönöm!:)
2018. ápr. 18. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!