Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam sarokba szorítva?

Figyelt kérdés
Van egy kis testképzavarom, és rettegek az emberektől, véleményükről. Amikor megyek az utcán és látom, hogy jön szembe valaki, akkor lehajtom a fejem és rettegek. Az a legrosszabb, amikor fiúk jönnek szembe, mert akkor félek igazán. Nem tudom miért, tudom, hgy nem vagyok a világközepe és normális körülmények között engem sem érdekelne az utcán közlekedő valaki, de nem tudom ezt magammal megértetni. Valakinek volt már ilyenje? :S Hogy menedzseltétek ezt a problémát? (lassan 2 hónapja tart ez a probléma)

2018. márc. 10. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kolcsonozz toluk egy kicsi buszkeseget. ;)
2018. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hogy jött ez hirtelen? Azelőtt nem volt? Vagy történt valami?
2018. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hangod le magad és nem rettegsz, akkor elérhetsz ezt azt és lényegében te formálod a véleményüket.
2018. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amikor kisebb voltam folyton bántottak, mert a szüleim levágatták a hajam és fiús voltam, mostmár hosszú a hajam, ez lehet a probléma gyökere. néha előjön, most már hosszabb ideje tart, de egyszerűen nem tudok túllendülni rajta, emiatt érzem magam szánalmasnak. talán kicsit attól félek, hogy beszólnak... :(
2018. márc. 10. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel és irány egy pszichológus! Nehogy egy ilyen apróság miatt a fiatalságod rosszul teljen! :) Szüleiden kívül nem kell erről tudnia senkinek.
2018. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz szembe az emberekkel, ha beszólnak, tegyél rá, az csak az ő bizijük. Légy határozott. Később tanulj be különböző frappáns beszólásokat, amivel visszaszólhatsz csipkelődve nekik. Kell, hogy minden embernek legyen egyfajta verbális önvédelme.
2018. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!