Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minél több szeretetet kap...

Minél több szeretetet kap valaki, annál érzéketlenebb, mert megutálja?

Figyelt kérdés

Szerintetek ebben lehet valami?

Nekem hatalmas szeretethiányom van, mégis csordultig vagyok szeretettel, de ismerek olyan embereket, akik eszméletlenül édesek, cukik, mégis érzéketlenek... Elméletem szerint azért, mert agyonszeretgették őket az életükben, és "megvadultak", elegük lett belőle.



2018. márc. 10. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez hülyeség. Aki vágyik rá, és értékeli, az nem lesz tőle érzéketlen.

Akik érzéketlenek, azok nem azért, mert sokat szeretgették őket :D

2018. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem igaz. Nekem is szeretethiányom van, mégse bírom elviselni ha olyantól kapom aki nem érdekel, és nem is nagyon szeretem az embereket.
2018. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szeretetből nem lehet megterhelően sokat fölhalmozni, mert amit az ember kap, azt tovább is adja másoknak. Ha neked hiányod van, nem találtad még meg a megfelelő embert. Majd megtalálod, csak legyél nyitott.
2018. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy is. Én nagyon szeretetéhes vagyok, bármely formája nagyon jólesik, és szinte mindig erre vágyom a szeretteimtől, páromtól, amit én is igyekszem viszonozni. Szerintem inkább attól lehet valaki érzéketlen, ha sokáig vágyott a szeretetre, csak nem kapta meg és kiüresedett a lelke.
2018. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem lesz érzéketlen, csak szimplán megtanulja kezelni a szeretet érzését, természetesnek veszi, hogy milyen adni és kapni. Míg aki szeretethiányos, annak "elvonási" tünetei vannak és túlzottan akarja adni és pont a hiánya miatt túlzottan el is várja azt.
2018. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez is benne, de olyan is lehet, hogy alapból "cukik", meg minden, de akkor, amikor megkapnák a szeretetet, akkor nem tudnak vele mit kezdeni, ezért bedurculnak.
2018. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez amolyan kamaszkori sajátosság.
2018. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!