Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar YouTube-erekről mi a...

Magyar YouTube-erekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Konkrétan egyet sem nézek. Még anno, nagyon régen, amikor filmekkel foglalkozott, Dancsőt követtem valamennyire, de annak is több éve.
2018. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem ismerem az összeset, de akiket ismerek, azok mind megélhetési youtuberek, nulla tartalmú tucatvideókkal.
2018. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Egy kettő van ami vicces és minőségi (Dancsó, Radics Peti), de rengeteg olyan van, főleg a tinilányok között ami eszméletlen unalmas és igénytelen. Szerintem a többség nem jó.
2018. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ecsetfejű és/vagy 30-as hülyegyerek gameplayereket nem nézek.Gyerekeket alapból nem, nem is szabadna engedni 18 év alatt gyerkeket csatornát indítani szerintem.

Nyomorul életű félfogyatékos, mentálisan beteg kiszolgáltatott embereket szintén nem nézek, ahogy olyanokat sem, akiken ujjnyi vastag fux van és/vagy akár egy videoban is előfordul a "tesó", "báttya" megszólítás.Felesleges időpazarlás akár egy percet is rájuk áldozni, de ugye kinek a pap... .


Félrecsúszott életvezetésű ingyenélő sztártuberekre olykor ránézek, de olyan szinten érdektelen az önigazoló önnarrációjuk, hogy alig van video, ami egy kicsit is tartalmasabb, mint a kutyám, ahogy átmegy a kert egyik végéből amásikba. Ez lenne a f%stenger, amiben akad egy.két gyöngyszem is:


A megmondóemberekre csak akkor kattintok, ha hitelesek, vagy szórakoztató az előadásmódjuk. Ott a sok vállveregető nyalóka hozzászólók idegesítőek, de hát amíg van aki megmondja valaki helyett a véleményét, addig lesznek ilyenek is.


Valódi tartalommal bíró információt közvetítő, vagy csak sztorizgatós videósok közül szoktam válogatni. Van, akire feliratkoztam, de aminek olyan a címe, ami nem érdekel, nem nézem meg.


Engem nem izgatna, ha havi félmilliót is fizetne a tube, csak értelmes tartalom legyen mögötte.

2018. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Valaki írja már meg mi a minőség' Radics Petiben?


Egy elkendőzött fejű dagadt metálos aki trágárul beszél, persze röhög rajta a proli..

..

2018. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint Kamionos (ST22 Lacika) a legjobb, csak őt nézem, rengeteg dolgot lehet tanulni tőle, minden féle téren. A legjobb!!!
2018. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
Tragédia, ez a véleményem. Akinek több nézője van, az abból adódik, hogy korábban kezdte, de hosszú távon folyamatosan nézhetetlenek. Aki ért rendesen angolul, az nem is értem, miért nézne magyart. Aki nem, annak egyértelmű, hogy csak ők maradnak, ezen próbálnak valahogy evezgetni.
2018. ápr. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!