Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha anyád barátnőjének bejönnél...

Ha anyád barátnőjének bejönnél, akkor normális ebben az esetben összejönni vele?

Figyelt kérdés

Igazából már régóta tetszik ez a lány, nagyon jólnézki, komoly, érett, magabiztos nem az az agyhalott tipus.


Anyámmal nagyon jóban van munkatársak, párszor már rámozdultam már de vannak érdekes dolgok is.


Eddig eléggé csajozos tipus voltam, amire már nem vagyok büszke és ő megérezte legalábbis az a véleménye hogy csak szexre akarom.


Néha eljön hozzánk a pasijával (mert vele is aránylag jóban vannak a szüleim) de látom, hogy bejövök neki folyamatosan mellém ül, közeledik felém ha megfogom valamijét (próbáltam, tudtam szemtelenség) de hagyja.


Azért nem jön közelebb hozzám, mert van barátja de én jobban bejövök neki.

Viszont érzem, hogy nagyon bir...és mintha arra adna jeleket, hogy várjak rá még egy picit!


Az a baj, hogy szerintem anyámnak is ebben benne van a keze és félek hogy ha össze jönne velem akkor anyám megint asszonykodna, és beleszólna mindenbe utálom ezért.



Nem tudom mit kezdjek a helyzettel jelenleg úgy vagyok, hogy inkább türelmes vagyok mert viszont a gyerekkel sem akarok k**zni jó döntés ez hogyan kezelnéd anyád ebben helyzetben, és a lányt??


25f


2018. márc. 11. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretnéd kis apám, csak szeretnéd! 🤣🤣
2018. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit sokat gondolsz magadról, nem gondolod? :D

Álmodozz csak. ;)

2018. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívtál? :D
2018. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Barmi lesz vedekezzetek. Nem esne jol egy ilyen genekkel rendelkezo poronty a tarsadalmunknak.
2018. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!