Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha utálom az embereket?

Normális, ha utálom az embereket?

Figyelt kérdés

Nincs semmi szociális életem.Nem járok sehova.Nincsenek barátaim.Akik voltak,azok is mind csak csesztettek,kihasználtak.Velük megszakítottam a kapcsolatot.Nem egyszer volt olyan,hogy egy barátom egyik napról a másikra egyszerűen nem állt szóba velem.

Én már nem tudok,de nem is akarok emberben megbízni.Úgyis csak csalódást,fájdalmat okoznak.Szerintem minden ember gonosz.Jobb az embert minél jobban elkerülni..



2018. márc. 4. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Amúgy valami oka általában van, ha nem állnak szóba veled.
2018. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden ember gonosz, de én is vagyok vele, mint te.

Én tudom mi az oka annak, hogy kiközösítettek. Nem ártottam senkinek, egyik ok inkább a rossz kommunikációs és szociális készségem. Lehet nálad is ez az egyik tényező. Amúgy meg az is igaz, hogy a legtöbb ember dominálni akar a nála gyengébben, furábbon, kell egy bűnbak minden közösségbe. Én elfogadtam, hogy totálisan balf.. vagyok, szóval inkább én is kerülök mindenkit.

2018. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nem utálom őket, ettől függetlenül az összes eddigi emberi kapcsolatom (barátságok) mind kudarcba fulladtak. Volt amelyik elég szerencsétlen módon ért véget és a mai napig eszembe jut. Sokszor már úgy vagyok vele, hogy nem is keresem mások társaságát, mert mindenki csak csalósást okoz vagy fordítva. Nem hiszem, hogy bárki is tudna igazán kedvelni és elfogadni engem.
2018. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Ezzel csak egy baj van. A saját világképed utálod és a saját balszerencséd táplálod aminek hatására erősödik a világképedbe vetett hited. Lépj a kígyó nyakára és kiköpi a farkát.
2018. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

" Azért szar ez az egész világ, mert ti emberek szarok vagytok. És én? Én is egy kicsit, talán én is egy kicsit."

Beatrice együttes

2018. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert sok csalódást okoznak egymásnak akarva-akaratlanul, így jobb lenne egy távoli dzsungel, ahol nem találkoznék senkivel sem (mert én sem csipázom őket)
2018. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%

Az életed utálod és áltatod magad.

Változtass magadon s jó lesz minden.

2018. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mit változtassak??

Én soha nem ártottam senkinek..Talán ha én is belerúgnék a másikba,lennének barátaim..Amúgy minden csak képmutatás.Ha egy ember kedvesnek mutatja magát,az is csak érdekből van.Ugyan úgy hátbaszúr az első adandó alkalomnál..Inkább jobb egy olyan ember aki alapból bunkó,abban legalább nem kell csalódni

2018. márc. 4. 21:39
 9/17 kispotzak ***** válasza:
27%

Igen, normális, hogy utálod az embereket, ha tényleg azt hiszed, hogy ilyenek... De nem ilyenek.


"Én soha nem ártottam senkinek.."

Ilyen nincs. Még Jézus Krisztus is felborogatta a kereskedők asztalait, vagyis - az ő szemszögükből - "ártott nekik". Igenis megbánthatsz embereket akaratlanul is - ha viszont te úgy éled meg, hogy "soha, senkit", az azt jelenti, hogy nulla önismerettel és önkritikával rendelkezel :(


"Talán ha én is belerúgnék a másikba,lennének barátaim."


Elég kevés olyan embert ismerek, aki (szándékosan) belerúg másokba, de aki igen, annak pont nincs túl sok barátja. Fura a logikád.


"Amúgy minden csak képmutatás.Ha egy ember kedvesnek mutatja magát,az is csak érdekből van."


Én pl azokkal vagyok kedves, akiket kedvelek. Akiket kedvelek, azokat azért, mert jó, értékes, urambocsá humoros, érdekes emberek. Képtelen vagyok olyannak kedves lenni, pláne huzamosabb ideig, akihez csak vmiféle "érdek" fűz, de egyébként nem tartom jó embernek. Sőt, lehet, h hihetetlen, de az ismerőseim túlnyomó többségénél is ezt látom, tapasztalom. Az életem során egy kezemen könnyedén meg tudom számolni, hány olyan emberrel volt dolgom, aki érdekből volt kedves.


"Inkább jobb egy olyan ember aki alapból bunkó,abban legalább nem kell csalódni"

Ha "alapból nyers, de őszinte és korrekt"-re cseréled ki a "bunkó" szót, még egyet is értek. :)


Figyu, tudom én, h vannak másokat kihasználó, xar alakok, egypárral találkoztam. Oké, az embernek fáj, aztán rájön, hogy megint szerzett egy hasznos tapasztalatot, továbbmegy, és építi azokat a kapcsolatait, amelyek értékesek, amelyek boldoggá teszik. Csak akkor nem teszi ezt, ha kérődzik a régi sérelmeken, és közben nem figyel a jó, értékes, kedves emberekre, akik igenis ott vannak a környezetében.

Ugyanis nagyon valószínű, hogy TE tojsz a jó emberekre, nem ők rád. Ők ott vannak, láthatatlanul. Nyisd ki a szemed, ne csak azon járjon az eszed, hogy x vagy y milyen szemét volt.

2018. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Lepontoztad az utolsót pedig korrekt, nagyszerű választ adott, de hát ez van, ha valaki fejlődésképtelen nulla érzelmi intelligenciával rendelkezik!
2020. júl. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!