Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelenleg mi okozza a legnagyob...

Jelenleg mi okozza a legnagyobb drámát az életedben?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 12:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Semmi dráma nincs az életemben. Olyan unalmas, hogyha film lenne, 10 perc után elkapcsolnék 😀
2018. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
Az hogy nem tudom sikerülni fog e az iskola, és most szakítottam a párommal akivel két éve együtt voltam és nem tudom találok e valakit...Borzasztó ez a magány.
2018. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%

Utolso gondolom lany vagy es par heten belul boldog parkapcsolatban leszel ismet

😂

2018. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos az érettségi. Magától a vizsgától nem félek, csak már hetek óta megy a dráma az osztályban, hogy ezt nem tudom, meg ezt nem értem (persze, azért, mert nem tanulnak és már borzasztóan idegesít, hogy csak szenvedni tudnak), a tanárok most kezdtek el hajtani minket, 4 év alatt eszükbe sem jutott. Szóval várom már, hogy július 1. legyen. Akkor már mindenen túl leszek.
2018. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én nem erre a világra való vagyok. Hogy azért életben maradjak és értelmes dolgot csináljak a hátralevő életemben, ahhoz változnom kell. Ez a legnagyobb drámám jelenleg.
2018. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
A tanulás, most sem azt csinálom.
2018. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Az,hogy szeretnék végre egyedül élni! Vagy felakasztom magam.
2018. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy van egy egészségügyi problémám, amitől az önbizalmam egyenlő egy nagy 0-val. Részben emiatt szociális fóbiám van és nagy valószínűséggel Borderline személyiségzavarral is küzdök. Barátom még sosem volt és 20 évesen, lány létemre még szűz vagyok és szinte 100%, hogy soha nem is lesz senkim. Az egyetlen dolog, amiért nem akasztottam még fel magam, az, hogy az egyik macskánknak én vagyok az egyetlen ember az életében, akitől nem fél és ha meghalnék, senki nem simogatná...Valamint ha az anyámon múlna az etetésük, pár éven belül elhunynának veseelégtelenségben vagy valamilyen más szervi probléma miatt, mert nem érti, miért nem lehet pl. krumplival meg tésztával etetni őket...
2018. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Én nem erre a világra való vagyok. Hogy azért életben maradjak és értelmes dolgot csináljak a hátralevő életemben, ahhoz változnom kell. Ez a legnagyobb drámám jelenleg."


Ezt én is mondhattam volna :S

2018. márc. 11. 14:52
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy kb két órája bóklászunk egy nyamvadt ruhaüzletben és a csajok még mindig nem találtak egy magukra való göncöt.
2018. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!