Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelenleg mi okozza a legnagyob...

Jelenleg mi okozza a legnagyobb drámát az életedben?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 12:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nincs semmi most. Nem is tudom... kb 3 éve ért véget utoljára egy drámaherceges időszakom, mint egy hisztis p.i.csa, mindenből ügyet csináltam, mindenkit szétcsesztem, picsogtam mindenkinek stb... igazándiból megélni szörnyű, mert ilyenkor az ember annyira tehetetlen tud lenni, és csak a fájdalmát próbálja enyhíteni.


Aztán akkor ezt meguntam, és kiemeltem magam ebből az állapotból, azóta alig van pillanat, hogy elveszteném az irányítást, csak momentumaim voltak drámaügyileg.


Jó az ilyen állandóság amúgy, de gyakran vágyom valami kis drámára, valami spontán irányíthatatlan változatos dologra!

Szóval ja... ha nincs probléma, akkor az ember gyárt magának! 😃 jó is az...

2018. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az élet szăr.
2018. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Igazából ez nem dráma, de csak emiatt nem tökéletesen nyugis az életem és szürke. Van egy hülye lánybanda az osztályunkban és ők minden féleképpen keresztbe akarnak nekünk tenni, csak nem tudjuk miért, okot nem adtunk rá (de komolyan😂), szánalmasak. Aztán most csapkodják ránk az ajtót.

Tudom ez nem tartozik az egetrengető problémák közé, de azt kérdezted kinek mi.

15/L

2018. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%
Az egész életem egy dráma, csak amióta volt egy "halálközeli" élményem már nem stresszelek rajta látványosan. Gyerek korom óta depresszióval küzdök, többször vagdostam magam, aztán leszoktam róla, de akkor meg az akkori pasim vert aminek következtében majdnem megvakultam az egyik szememre, ez nagy sebet ejtett a lelkemben is. Már jó pár éve van egy pasim akivel 2 éve újrakezdtük, rengeteg szaron keresztülmentünk nagyon kedves és mindketten ugyanolyan intelligensek vagyunk, ugyanaz a szakmánk, de ő összeszedettebb mert nincs akkora szar a háta mögött mint nekem ami lehúzná. Már dolgoztunk külföldön amikor szétváltunk, és világgá mentem hogy meghaljak valahol a hegyekben. Végül visszajöttem mert ott is volt egy olyan pont amikor kimerültségben összeestem és csak sírtam, és az a pár ember volt előttem akiket szeretek de nem értjük meg egymást (szeretteim), és úgy döntöttem akkor hogy tök mindegy szinte mi van, és hogy nem hajszolom tovább a legjobb akarok lenni álmot... "feladtam a küzdelmet", beszürkültem és most az a legnagyobb problémám hogy habár nem igazán tudok látványosan dühöngeni mégis a rejtett stressztől kikészülök fizikailag, fogyok, és nem tudok aludni sem. A kapcsolatom ideális, minden ideális lenne végre csak én vagyok elcseszve. (dolgozok+egyetem 26/l)
2018. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez a videó: [link]
2018. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Érettségi🤯
2018. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!