Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mosolyognak a...

Miért nem mosolyognak a Mekiben dolgozó lányok? Nem munkaköri előírás?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 17:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Az szakmai előírás, hogy udvariasak legyenek. Nem várhatod el senkitől, hogy kötelezően mosolyogjon. Amúgy meg miért csak a lányokat érintené a dolog...? :P
2018. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát ö nyilván az ellenkező nem érdekel 😂
2018. márc. 14. 17:40
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Mert egy kényszer proli munkahely,ahol zsírszagban,rohanásban,anyucitömöttzsebű bibsimenőmekitöltelék réteget kell kiszolgálni,olyan embereknek,akik egyébként sokkal többre vihetnék...
2018. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Ott vigyorognak hízelegnek ahol jutalékot kapnak ezért rád tukmálnak mindent meg ott is ahol átvernek ...
2018. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Engem legutóbb jó hogy az anyámba nem küldött el egy mekis csaj, mert életemben először vásároltam alkalmazásos kuponnal, és nem tudtam, mi a válasz a "Számot mondjad" flegma kérdésre. Majd úgy dobta elém a tálcát, mint egy kutya elé szokás "kóla balra, szia"
2018. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy manapság már semmit nem számít az se, ha pénzed van. Korábban "csóró" egyetemistaként azt hittem, hogy "ennyi pénzért ez jár" a hozzáállás. Azóta azt látom, ha fizetsz rendesen valamiért, akkor is le vagy szarva.


Vagy csak apróságok, mint amikor hamburgeresnél előre fizetve adok jattot is. Aztán meg olyan lekezelő, paraszt módon szolgál ki, hogy majdnem visszakérem a pénzem. Nem azt mondom hogy azért a 100-200 forint ért a seggem nyalják ki, de legalább a minimális tiszteletet megadhatnák.

2018. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötelességük mosolyogni. Egyébként szerintem neked sem lenne kedved, miután a 10. idióta, tapló parasztot kiszolgáltad. Tapasztalatból mondom, dolgoztam ott egy nyarat diákként, az ember egy darabig tűri a "Hé bögyös, aggyán mán egy bigmeket" típusú beszólásokat, de aztán már nincs kedve és ereje mosolyogni még a normális vevőkre sem.
2018. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert ők sem kapnak egy jó szót. Egyszer karácsony előtt elmentünk a férjemmel pénzt váltani. A pénzváltós hölgy elég mogorva volt, szinte hozzánk vágta a pénzt. A férjemmel rámosolyogtunk a hölgyre, és kellemes ünnepeket kívántunk. Teljesen megváltozott egy pillanat alatt. Kikerekedtek a szemei, kisimultak a ráncai, egész màs lett a hangja. Pár havonta egyszer lát minket, akkor mindig ránk köszön. Érdemes kipróbálni.
2018. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%

Most ez van "asztalon".


Megyek étterembe, ledobják elém az ételt.


Megyek kávézóba, kávé 800 Ft, faarccal elédtolják.


Mekibe is, jóhogy fejbe nem dobnak a szendviccsel.


Én is gondolkodtam ezen, lehet a fizetések nincsenek rendbe ilyen helyeken.


Ha 3-4 hónapja nincs fizu, akkor lehet én is a vendég fejére önteném a levest, nem?

2018. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
50%
Szerintem ez étteremtöl függ! Én pl. a Butter Brothers pékségben lévö kiszolgálással maximálisan megvoltam elégedve, udvariasan köszöntek, mosolyogva, viccelödve kiszolgáltak. :) mindenkinek ajánlom a helyet! Lónyai utcában, 5 perc a Boráros-tértöl.
2018. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!