Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hatrany a babaarc egy lanynal?

Hatrany a babaarc egy lanynal?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, es hat mint a kerdesbol kiderul, elegge babaarcom van. Korulbelul igy nezek ki: [link] csak az arcom nem ennyire hosszukas, inkabb ovalis

Es hat ez mar eleg zavaro, neha ilyeneket kerdeznek tolem, hogy olyan 12 korul vagy, ugye? Sminkben is ugyanugy nezek ki, egyszeruen a vonasaim ilyenek, vagy fogalmam sincs:D Ez szerintetek elony, vagy inkabb hatrany?


2018. márc. 14. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hátrány,nekem tetszenek az ilyen lányok. Te meg örülj neki,hogy ilyen szép arcod,és ne foglalkozz azokkal akik megszólnak emiatt,csak az irigység beszél belőlük.
2018. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Valakinek előny van akinek hátrány. Gondolom a sok pedofiltól majd kapod a farkakat vagy a szia cica küldesz képet típusú priviket.
2018. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha babaarcod mellé baba tested van 16 évesen akkor igen.
2018. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha én hasonlítanék Angelina Joliera, nem rinyálnék azon, hogy babaarcom van. :D

Amúgy szerintem nem gáz, szép ha valaki babaarcú. plusz majd 10-15 év múlva jól jön, hogy le tudsz tagadni 4 évet.

Sminket egyébként nem lehet, hogy rosszul csinálod? Miket használsz?

2018. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

a 3as leírta a tuti.

ha csinos sportos tested is van mellé és edzeni szerető jellmed,nem pedig hájas és lustácska,akkor a szép arc adottság olyan mint egy lottó 5ös.

egyéb esetben a-ha nem lenne ilyen pufi milyen jó csaj lenne-lép életbe.

2018. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hátrány egy nőnél, ha szép?! Mellesleg meg 30 évesen is járhatsz majd diákigazolvánnyal.
2018. márc. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Előny. (De valószínű nem fog így maradni.)
2018. márc. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most így 30 felett sokszor hátránynak élem meg.

Gyerekkel a játszótéren \ játszóházban állandóan megkapom, hogy milyen fiatalon szültem. Amikor elmondom, hogy mennyi vagyok, hallgatom, hogy 20nak se gondoltak volna.

Múltkor sétáltam a lányommal egy idős bácsi leszídott, mert nekem suliban lenne a helyem nem a gyerekkel.

Oviban megkérdezte az egyik anyuka, hogy hogy én viszem oviba a gyereket. 😃

Persze tök jó, hogy 30 éves anyukaként nem 40 évesnek nézek ki, de nehéz elérni, hogy ne egy huszonévesként gondoljanak rám.

Szóval jó, de néha nagyon fusztráló is tud lenni.

2018. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
*Frusztráló
2018. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!