Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy némelyik...

Miért van az, hogy némelyik embernek nem adják meg a tiszteletet?

Figyelt kérdés

Pedig nem tettek semmi rosszat.Gondolok itt a baráti,ismeretségi körre,

munkahelyre.



2018. márc. 15. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatia hianyara utalhat.
2018. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az rendben van ha valaki nem egyformán szimpatikus,de akkor miért kell azzal az emberrel találkozni,barátkozni ha valójában lenézzük vagy nem tartjuk sokra?
2018. márc. 15. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkók.

Engem is lenéznek, csak mert jóval fiatalabbnak látszom mint amennyi vagyok.

2018. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapjaraton minden embernek jar a tisztelet. Ez megnyilvanulhat koszones formajaban, vagy azzal, hogy hogy elotte nem kezded el mikroszkop ala rakni az eletet. A baratokat, ismerosoket megvalogathatja az ember, a tobbi embert, akiket az elet az utjaba sodor azokat a szemelyeket nem.
2018. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-hogy:)
2018. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak emberek akik alapból túl visszahúzódóak és mellette ellenszenvesek. Én is ilyen lehetek.


Rengeteg helyen azt látom, hogy például az eladók az előttem-utánam jövővel teljesen normálisak, kedvesek, engem meg úgy kezelnek, hogy essünk túl rajta. Megy a pofa vágás, bunkózás.


Vagy munkatársak között is van, aki majdhogynem rám szállt pedig soha egy rossz szavam, vagy bármi nem volt felé. Akkor unta meg mikor én is bekeményítettem.


De szimplán ezt érzem, ha csak szállok le buszról, villamosról, és az emberek jönnek fel, mintha ott se állnék. Vagy jönnek szembe a járdán és ha nekik megyek se kerülnek ki.

2018. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi a tisztelet. Soha nem várom el mert van amit többre tartok és ami több is. Ezt adom én is nem holmi magasztos elképzelést támogatok a másikban magáról. Mindenkiben vannak hibák de akik nem vesznek róluk tudomást mert más hitben élnek, soha nem fognak tanulni belőlük. Soha nem a kor érdemli ki nálam azt amit adok és nem is az érdemek. Egyszerűen csak az ha mernek őszinték lenni velem. Onnantól megkapják azt amire a leginkább vágynak. Szeretetből beszélek és viselkedek velük. A tisztelet csak egy máz és ami alatta van nem mindig jó.
2018. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Aki önmagát nem becsüli, azt más sem fogja. Nehéz nem tisztelni azt az embert, aki nem tiszteletreméltóan viselkedik.
2018. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!