Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan pótolhatnám a szereteté...

Hogyan pótolhatnám a szeretetéhségemet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretethiányos vagyok, hogyan csillapíthatnám? Ha adok, akkor túl sokat adok, és elriasztom magamtól az embereket...

2018. márc. 16. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Zenével
2018. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
A szeretetéhség csak akkor tud csillapodni egy kicsit, ha kapsz valakitől vagy épp valamitől, mert bármi képes lehet arra, hogy szeretetet okozzon.
2018. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Háziállat főleg a kutya sok szeretetet tud adni.Egy közösséghez tartozás is pl legyél önkéntes segítő ott kialakulhat egy jó csapat,vagy akár egy vallási gyülekezet,zenekar,szakkör,okvasóklub bármi.
2018. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is a háziállat vételt és/vagy az önkénteskedést akartam írni, mint az előző :)
2018. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előzőek jókat írtak.

Annyit fűznék hozzá, ha valakivel barátkozol, akkor ne erőltesd rá a szeretetedet, csak türelmesen és lazán. Nem árt türelmesnek lenni. :)

2018. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Óvatos legyél. Ha túl sokat adsz másoknak, nem csak olyan eset történhet, hogy elriasztod vele a másikat, hanem elég sokakra jellemző sajnos, hogy kihasználják mások segítségnyújtását, akár jóindulatát.


Az élet itt a Földön egy tanuló lecke. El kell fogadni, ami pillanatnyilag a helyzet, és tanulni belőle, valamint a jövőre nézve a lehető legtöbbet kihozni. Ha úgy alakul, a szeretetéhséget kétfajta állapot kompenzálhatja, az első verzió a veszélyes, a második pedig a megfelelő,

de nem csak rajtad múlik, hogy megtörténjen:


- valaki átver téged, eljátssza, hogy szeret téged, így eleinte jól érzed magad, de ez esetben minél jobban érzed magad, idővel annál nagyobbat zuhansz...


- valódi, őszinte szeretetet kapsz valakitől.


De hogy az első, vagy 2. verziót éled-e meg, annak megsejtése függ az élettapasztalatod fokától, és az időmúlástól, mivel általában azonnal nem lehet kideríteni. Ehhez is kell türelem.


Mennyi idős vagy, mekkora az élettapasztalatod?

2018. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Azt ugye tudod, hogy Én például nagyon utállak kérdező?!
2018. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1-2 kutya. A terrierek pl nagy mozgasigrnyuek es feltunoen fejezik ki az erzelmeiket. Pl foxi,staffi,bullterrier stb. Jarni kell veluk futni is,de olelgetni is kell oket sokszor pl. Ok nem elnek vissza a szeretet ehseggel.

N

2018. márc. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért utálnál engem?
2018. márc. 19. 06:15
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
mert gonosz vagyok.
2018. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!